Як виглядає будинок Ніни Матвієнко, в якому тепер живуть Тоня і Мірзоян: нічого не міняли після її смерті

Як виглядає триповерховий маєток легендарної Ніни Митрофанівни Матвієнко, у якому й сьогодні проживають Тоня з Арсеном. Фото будинку у матеріалі.

Знаменита українська співачка та артистка Ніна Матвієнко до самої смерті проживала у своєму триповерховому маєтку у самому серці Києва. Мало хто знав, що її дочка Тоня Матвієнко також все своє життя прожила з мамою у цьому будинку. Навіть після одруження з Арсеном Мірзояном та народженням донечки, пара залишилися в цьому сімейному та улюбленому для всіх містечку.

Арсен Мірзоян, Тоня і Ніна Митрофанівна Матвієнко
Арсен Мірзоян, Тоня і Ніна Митрофанівна Матвієнко

Хоча Ніна Матвієнко була з тих, хто не розкриває багато зайвих подробиць свого життя, де вона проживала разом із сімʼєю та як виглядав будинок було відомо. Триповерховий маєток знаходиться Печерських пагорбах на одній із затишних вулиць. Колись для будівництва використовували багато натуральних матеріалів – камінь, натуральне дерево та інші.

Як виглядає дім легендарної артистки Ніни Матвієнко
Як виглядає дім легендарної артистки Ніни Матвієнко

До того, як там почата жити Ніна Митрофанівна, цей дім був справжнім музеєм зі старими картинами. Колекцію цих витворів почав збирати ще батько її чоловіка, Петра Гончара. Зрештою, для музею знайшли інше місце, а в дім переїхали жити Ніна Матвієнко та її чоловік.

Ніна Матвієнко зі своїм чоловіком Петром Гончаром
Ніна Матвієнко зі своїм чоловіком Петром Гончаром

Сьогодні, після смерті Ніни Митрофанівни, на будинок претендує не тільки Тоня з Арсеном. У знаменитої артистки є ще два сини, Андрій та Іван. Чоловік жінки, Петро Гончар, давно не проживав у цьому домі разом із дружиною, але, як відомо, офіційно пара не розлучалася. Тому за всіма законами він теж може запросити свою частину будинку.

Тоня Матвієнко не коментує, яким чином відбувається розподіл майна між спадкоємцями, але відомо, що вона з Арсеном та донькою й досі проживають у цьому легендарному будинку.

Ніна Матвієнко пішла з життя 8 жовтня 2023 року, що стало великим ударом для її рідних, друзів та колег по сцені.

Популярне

Схожі статті

Золотиста молода картопля, запечена у духовці: смачніше ніж варена і чистити не треба – рецепт

Якщо ви не знаєте, як оригінально приготувати молоду картоплю, спробуйте її запекти у духовці з часником і кропом. Такий гарнір виходить нереально смачним.

Киянка Наталія Могилевська показала свою першу квартиру, яку знімала в Голосіївському районі (Відео)

Наталія Могилевська поділилася спогадами з юності та показала свою першу квартиру, яку орендувала в Голосіївському районі Києва, коли їй було 16 років.

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.