Як живе Антоніна Паперна, яка вийшла заміж за російського актора: Ольга Сумська своїх онуків не бачить

Старша донька української акторки Ольги Сумської Антоніна Паперна не збирається повертатися в Україну. Жінка обрала будувати кар'єру та ростити дітей в іншому місці.

Антоніна Паперна – донька відомої української акторки Ольги Сумської. Дівчина виросла та здобула освіту в Україні, а ось будувати кар’єру акторки вона вирішила в росії. Вже понад 7 років Антоніна живе у москві і, варто відзначити, здобула там неабияких успіхів у акторській кар’єрі.

Тоня Паперна з матір'ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок
Тоня Паперна з матір’ю Ольгою Сумською 

Коли в Україні почалася повномасштабна війна, багато знаменитостей з українським корінням, який на той момент проживали у росії, покинули країну-агресорку. Однак Тоня так не вчинила. Вже понад 2 роки Паперна зберігає інформаційну тишу і взагалі ніяк не коментує війну в Україні.

Мама Паперної Ольга Сумська в Україні змушена відповідати за свою доньку. Ольга запевняє, що її донька знає всю правду про події в Україні, втім мовчить через те, що боїться за себе, своїх дітей та чоловіка-росіянина.

Дочь Ольги Сумской с мужем молчат о войне в Украине
Як живе Антоніна Паперна, яка вийшла заміж за російського актора

Та щоб Сумська не говорила, факти вказують на те, що Антоніна Паперна спокійно живе у росії, продовжує там працювати і чудово себе там почуває. Так, Тоня продовжує зніматися у російських серіалах, ходити на світські заходи і відчуває себе у своїй тарілці, будуючи кар’єру у країні-агресорці.

Варто відзначити, що Тоня Паперна у росії побудувала не лише кар’єру, а й сім’ю. Жінка заміжня за відомим російським актором Володимиром Ягличем. Вони мають двох спільних дітей: 7-річну доньку Єву та 2-річного сина Даніїла.

Як виглядають онуки Ольги Сумської

Ймовірно, чоловік та нова родина вплинули на рішення Паперної не виїжджати з росії після 24 лютого 2022 року.

Звісно, зіркова бабуся Ольга Сумська вже понад 2 роки не має змоги бачитися зі своїми онуками. Жінка зізнається, що їй дуже важко від того, що вона не має змоги бачити ні доньку, ні онуків, та свою доньку Тоню Сумська не засуджує.

Популярне

Схожі статті

Тераса на березі річки: Наталія Могилевська показала частину свого будинку, куди щоранку виходить в халаті

Наталія Могилевська показала розкішну терасу у своєму будинку на березі річки, яку тільки нещодавно закінчила будувати. Співачка зауважила, що тепер має велику родину та усім повинно вистачати місця.

Соковитий, повітряний та ароматний ромовий пиріг до чаю: рецепт з кулінарного зошита мами з усіма секретами

Ромовий пиріг – це класичний десерт, який не залишить байдужим жодного ласуна. Сподіваємося, що цей рецепт стане вашим улюбленим, і ви будете радувати своїх близьких цим ароматним і ніжним пирогом.

Як виглядає реальний чоловік Олени Кравець з “Кварталу 95”: до шлюбу з ним її знали як Лєну Маляшенко

Лєну Маляшенко та Сергія Кравця звів КВК. Вони разом грали у криворізькій команді. У день свого 18-річчя він зізнався в коханні. Весілля зіграли лише через 5 років, коли Олена врешті завагітніла.