Повернення Танковича, але без вагітної Гвоздьової, невпізнанний Винник і суддя-Монатік: сюрпризи п’ятого ефіру «Танців з зірками»

Уже цієї неділі 27 вересня на 1+1 відбудеться п'ятий ефір «Танців з зірками». На глядачів чекає феєричне повернення Танковича, але без вагітної Ілони Гвоздьової, невпізнанний Олег Винник і Монатік в суддівському кріслі.

Новий випуск самого танцювального проекту країни буде присвячений світовому кіно. З огляду на тематику, телеглядачів чекає чимало перетворень.

Так, Тарас Цимбалюк станцює румбу в стилістиці «Титаніка», Арам Арзуманян стане Міккі Маусом, Сергій Танчинець постане в образі Чіпа з мультика «Чіп і Дейл».

Танці з зірками — п’ятий ефір

Санта Дімопулос перетвориться на Жасмін, адже саме так її називали в дитинстві, а улюбленець мільйонів вовчиць Олег Винник випробує на собі роль Голохвастова з культового фільму «За двома зайцями».

Олег Винник та Олена Шоптенко на «Танцях з зірками»

До трійки постійних суддів восьмого сезону приєднається вже знайомий глядачам як член журі співак Дмитро Монатік. Він буде оцінювати хореографію учасників разом з Владом Ямою, Катериною Кухар і Григорієм Чапкісом.

Дмитро Монатік

Але головна подія п’ятого ефіру — повернення Дмитра Танковича, який покинув паркет першим разом зі своєю партнеркою Ілоною Гвоздьовою. Танцівниця зіткнулася з хвилею критики через те, що танцювала на пізніх термінах вагітності.

Саме тому за результатами глядацького голосування вони не пройшли далі другого тижня.

Ілона Гвоздьова та Дмитро Танкович

У минулому випуску в зоні ризику опинилися Позитив і Юля Сахневич, Тарас Цимбалюк та Яна Заєць, Alyona Alyona і Юрій Гурич. Продовжити боротьбу за кубок не змогла остання пара. Скоро дізнаємося, хто поповнить список вибулих.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.