Трюк з медичною маскою, після якого вона буде прилягати щільно до лиця (Відео)

Однак є незручності носіння медичної маски. По-перше, вона нещільно облягає особа, в тому числі підборіддя.

Є різні Лайфхак, які покращують життя людини в побуті та на роботі. Як правило, вони прості та не потрібно довго морочитися, щоб будь-який з Лайфхак був застосований.

Так, наприклад недавно було описано як використовувати старі шкарпетки для того, щоб можна їх застосувати для домашніх виробів. Старі та непотрібні порвані жіночі колготки, також можна застосовувати – їх завжди є куди пристосувати. А що можна зробити зі звичайної пластикової пляшки, ви бачили? При правильному використанні з однієї пластикової пляшки можна отримати кілька метрів тонкої та міцної стрічки. Її можна використовувати куди завгодно.

Тобто, при правильному підході, у вас вдома можна все застосувати та нічого не викидати.
У наш важкий час коли по всій країні лютує недуга, захисні медичні маски стали постійним атрибутом для людини. Без неї не можна вийти з дому. Ця річ нормально захищає від вірусу і люди не відвідують громадські місця без неї.

Однак є незручності носіння медичної маски. По-перше, вона нещільно облягає особа, в тому числі підборіддя. Щілини залишаються і через них вірус може проникнути в дихальний шлях людини. Також трохи незручно зроблені гумові пов’язки, які чіпляють за вуха.

медична маска
Медична маска

Однак після тривалого використання медичних масок, люди придумали трюк. Тепер одягати на вуха стало зручно і найголовніше маска повністю облягати особа, в тому числі та підборіддя.
Подивіться відео і зробіть свою маску такою ж зручною та ефективною.

Популярне

Схожі статті

Щось давно не чутно: куди подівся й чим займається зараз екс-тренер “Голосу країни” і кум Горбунова Потап

Репер Потап більше не приховує своє місцезнаходження і регулярно публікує фото з країн Європи та Америки у своєму Інстаграм-блозі. Схоже, повертатися в Україну артист не поспішає.

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.