Молитва про подолання зла. Не відповідайте злом за зло – ваша щоденна молитва

«Мені мстити, Я відплачу», - говорить Господь.

«Не відповідайте злом за зло. Будьте обережні і робіть те, що подобається всім. Якщо можливо, наскільки це залежить від вас, живіть з усіма у світі. Чи не мстите, друзі мої, але залиште місце для гніву Божого, бо написано: «Мені мстити, Я відплачу », – говорить Господь. Навпаки: «Якщо ваш ворог голодний, нагодуйте його; якщо він хоче пити, дайте йому чогось попити. Поступаючи так, ти насиплеш йому на голову розпалене вугілля ». Не будь переможений злом, але перемагай зло добром ». (Римлян 12: 17-21)

Якщо ви живете на цій землі, ви можете бути впевнені в одному: ви станете свідком зла. Ми повинні цього очікувати та бути готовими до реакції. Як же тоді нам відповідати на зло?

Ненавиджу зло. У Посланні до Римлян 12: 9 говориться: «Любов нехай буде щирою. Відвертайся до зла; Міцно тримайтеся доброго ». Це може здатися очевидним, але наша культура перетворила зло в розвагу. Ми платимо гроші, щоб побачити, як зло розгортається на великому екрані. Ми намагаємося сидіти вдома і дивитися, як зло переважає по телевізору. Через це ми часто опиняємося задубілі від реальної присутності зла, коли бачимо його в новинах або прямо на наших очах. Ми повинні навчитися розпізнавати зло і ненавидіти його.

Моліться проти зла. Матвія 6:13 – відмінний приклад молитви про порятунок. «Не введи нас у спокусу, але визволь нас від лукавого». Наша гордість часто змушує нас думати, що ми можемо впоратися зі злом самостійно. Ми не можемо, і якщо ми спробуємо, у нас нічого не вийде. Ми повинні молитися Небесному Батькові та просити про звільнення.

Викривати зло. В Ефесян 5:11 говориться: «Не беріть участі в неплідних ділах темряви, але замість цього викривайте їх». Наша нинішня культура вчить повної терпимості. Очікується, що ми будемо приймати та терпіти будь-яка поведінка, навіть якщо воно прямо суперечить Слову Божому. Хоча від нас, як християн, очікується, що ми відповімо на гріх з певним ступенем благодаті та любові, зло ні в якому разі та ні за яких обставин не повинно допускатися. Це повинно бути викрито, і ми не повинні брати в цьому участі.

Говоріть правду про зло. Ісус завжди повинен бути нашим найкращим прикладом того, як жити. В Євангелії від Матвія 4: 1-11 і Луки 4: 1-14 нам дається чудовий приклад відповіді Ісуса на зло. У цих віршах ми читаємо про те, як сатана спокушав Ісуса в пустелі. Уявіть, що ви опинилися віч-на-віч з сатаною, винуватцем зла. Як відповів Ісус? Він цитував Писання. Ісус показує нам, наскільки важливо знати Слово Бога і вміти говорити правду перед обличчям зла!

Нехай Бог впорається з тим, що є Зло. Війни ведуться для боротьби з лідерами злих націй, і існують покарання для боротьби зі злими людьми. Ми повинні бути вдячні законам своєї країни та захисту, що забезпечується федеральними та місцевими правоохоронними органами, але ми також повинні пам’ятати про свої особисті обов’язки.

Помолимося:

Батько Бог, ми славимо Тебе за твою любов і вірність своїм дітям. Ми віддаємо належне Вас за те, що Ви досконалий, святий і заслуговує на довіру Бог, який більше, ніж усе те зло, яке ми відчуваємо тут, на землі. Ми просимо Вас дати нам очі, щоб побачити, коли зло перед нами, серця, щоб ненавидіти зло і бажання втекти від його присутності. Ми просимо, щоб Ти не ввів нас у спокусу, але позбавив нас від зла і наблизив нас до Себе. Ми просимо, щоб довгоочікуваний Ісус швидше прийшов і все оновив. Ми просимо про це Його дорогоцінним ім’ям. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.