Молитви про мудрі відносини з близькими

Господи, Твоя мудрість допомагає нам краще розуміти себе та інших.

Молитва про мудрість у відносинах

Люблячи Бога, Твоя мудрість досконала. Ваші знання абсолютні. Ви дозволяєте нам побачити наші відносини з кращого боку. Ви допомагаєте нам зрозуміти, що нам потрібно, щоб вистояти та долати конфлікти в стосунках. Ваша мудрість допомагає нам краще розуміти себе та інших. Я довіряю Тобі допомогу і силу, щоб я зміг дозволити нинішні конфлікти з моїми близькими сьогодні. Допоможіть мені ніколи не відмовлятися від них, і нехай вони ніколи не відмовляться від мене. Дайте нам терпіння та розуміння, щоб ми могли прийти до корисних компромісів і піти на жертви для поліпшення відносин. Амінь.

Молитва про особисте зростання

Отець Небесний, Твої шляхи досконалі та виконують Твої праведні плани. Важкі випробування, які Ви іноді дозволяєте нам пережити, спочатку здаються загадковими та незбагненними, але в кінцевому підсумку вони дають результати, яких ми самі бажаємо. Навчи нас завжди довіряти тому, як Ти проводиш нас через уроки життя. Допоможіть нам постійно бачити, що випробування нашої віри дає нам стійкість, в якій ми дуже потребуємо. Дозвольте нам усвідомити, що наша постійна наполегливість веде до зрілості та благочестя, якого Ви так бажаєте в нашому житті. Амінь.

Молитва із завзятістю і надії (обіцяні нагороди)

Добрий Батько, Ти – Справедливий Бог, справедливий у Своїх вчинках і милостивий до тих, хто підпорядковується Тобі та живе, щоб шанувати Тебе. Ви знову і знову нагадуєте нам, що життя не завжди буде комфортною або легкої, і з любов’ю попереджуєте нас, щоб ми були уважні до перешкод і передбачали труднощі. Але Ви також запевнили нас у Вашому постійну присутність, Вашої вірною підтримкою та Свої милостиві нагороди. Допоможіть нам проявити наполегливість, знаючи, що Твоє Слово істинно і Твої нагороди вірні тут зараз і в майбутньому житті. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".