Молитви Провидіння, віри і керівництва в цьому житті

Бог-Творець, Ти створив мене і знаєш мене краще, ніж будь-хто інший.

Молитва для воскресіння віри

Господь Ісус Христос, дякую Тобі за те, що Ти Бог, Який може вгамувати будь-яку бурю. Як і в учнів, моя віра часто коливається, коли я дивлюся на свої обставини. Допоможи моїй вірі піднятися, тому що я знаю, що ти зі мною посеред бурі. Можу я бути вражений вашим величністю і владою. Коли мене кидають вітри та хвилі життя, нехай моя віра зростає, коли я дивлюся на тебе. У вас є сила змінити будь-яку ситуацію одним словом. Можу я прожити життя, яка прославляє вас. В ім’я твоєї могутності. Амінь.

Молитва Провидіння

Бог – Творець, Ти створив мене і знаєш мене краще, ніж будь-хто інший. Ти знаєш мене краще, ніж я сам. Твої очі стежили за моїм розвитком в утробі матері, і всі мої дні написані у твоїй книзі ще до того, як я народився. Допоможи мені довіритися Твоєму провидінню, Господь. Ти мій годувальник і захисник. Ти моя мудрість і мій світ. Надсилайте мої думки, слова і дії в моєму житті. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Вірте в молитву Бога

Бог – Творець, ви є творцем і власником всесвіту. Кожна клітинка мого тіла скріплена вашим словом. Збільшуйте мою віру, коли я згадую про вашу силу, що підтримує. Оскільки я бачу, що ви забезпечуєте всіх своїх створінь, нехай я віку в вірі, що ви забезпечите всі мої потреби. Чи можу я піти словами Ісуса і подумати про те, щоб забезпечити їжу птахам і красою квітів, дозволяючи творінню живити мою віру. Чи можу я покладатися на ваше провидіння все своє життя. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Керівництво і мирна молитва

Небесний Батько, дякую Тобі за те, що у тебе є плани на мою користь і твою славу. Ваше слово говорить, що ви завжди будете вести мене, ви задовольните мої потреби та зміцните моє тіло. Дай мені сили слідувати за Твоїм Святим Духом, коли ти ведеш мене по моєму житті. Чи можу я отримати мудрість і напрямок в кожному рішенні, з яким я стикаюся. Нехай твій світ, що перевершує всяке розуміння, зберігає моє серце і мій розум у Христі Ісусі. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Шлях від Інни Бордюг до Злати Огнєвіч: переїзд до Криму, невдале перше кохання, непорозуміння з сестрою

Коли ще співачка Злата Огнєвіч була Інною Бордюг, перші 5 років життя вона мешкала з батьками на березі Баренцевого моря в далекому Мурманську. Вже згодом родина перебралася до Криму.

Скільки не зроблю малинового желе влітку, все одно взимку буде мало: готую без желатину, застигає як камінь

Коли вдосталь наїлися малини, надлишки можна законсервувати на зиму. Малинове желе можна приготувати, не додаючи желатин. Узимку буде справжньою знахідкою до млинців чи оладок.

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.