Молитви для відновлення нормальних стосунків у сім’ї і захисту від диявола

Господь, я молюся, щоб Ваша любов завжди об'єднувала нас, в щасливі і сумні часи.

Молитва подяки

Небесний Батько, я схиляюся перед Тобою з подякою за сімейний дар, який ти мені дав. Дякую за моїх бабусь і дідусів, батьків, братів і сестер, дядьків, тіток, племінників і племінниць. Я молюся, щоб ваша любов завжди об’єднувала нас, в щасливі та сумні часи, у хвороби та здоров’я, у втраті роботи та просуванні по службі. Допоможіть нам завжди молитися один за одного і бажати один одному успіхів у наших зусиллях. Видаліть з наших сердець хоч краплю заздрості, щоб ми могли святкувати досягнення один одного. Амінь.

Молитва, для відновлення любові в сім’ї

Батько, Боже, я прошу твоєї допомоги у відновленні любові в нашій родині. Ми розійшлися через що стоять перед нами проблем. Ми хочемо знову об’єднатися. Ваша найбільша заповідь – це любов. Ти Бог любові. Нехай твоя любов поверне нас один до одного. Допоможіть нам простити помилки один одного, як ви вже простили нас, і не записувати помилки один одного. Будемо прагнути жити в мирі з усіма. Нехай ваша любов буде нашою спільною точкою дотику. Амінь.

Молитва про єднання

Король королів, я на колінах шукаю вашої допомоги в тому, як об’єднати мою сім’ю. Всі зайняті своїм життям. Ми віддалилися один від одного. Я бажаю сімейних пут, які у нас колись були. Господи, увійди та збери нас разом. Давайте разом будемо сміятися в радісні часи та разом плакати в сумні часи. Допоможи нам бути поруч один з одним, Господь. Амінь.

Захист від диявола

Всемогутній, спасибі за мою сім’ю. Це моя система підтримки в усьому, що я роблю. Дякую за ту єдність, яка у нас є. Я молюся, щоб Ви покрили нас могутньою кров’ю Вашого Сина, щоб диявол не порушив наш світ, тому що він бродить навколо в пошуках того, кого він може поглинути. Допоможіть нам підбадьорити один одного, поділившись своїм словом, в якому є все Ваші обіцянки. Моліться про силу один одного в моменти слабкості. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".