Гороскоп на 23 квітня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що приготували вам планети в цей день?

Author name 22 Квітня 2021 в 09:04

Поділитися статтею

Гороскоп для всіх знаків зодіаку
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Ви можете відчувати себе трохи більш впертими щодо змін, ніж зазвичай. Навіть в самий розпал напруги ви впораєтеся зі своїми завданнями стильно.

Гороскоп для Овна (21 березня – 19 квітня)

Гроші правлять днем, особливо коли ви весь місяць перебуваєте в піку заробітку, коли Сонце в Тельці.

Але бувають випадки, коли вам потрібно подбати та про себе.

Отже, коли Місяць вступає в знак зодіаку Діви, ваш сонячний будинок відповідальності та здоров’я, слухайте музику, це ваш шанс стати здоровим і підготуватися до літа.

Реалізувати план буде складно, бо Уран і Меркурій трохи ускладнять планування. Однак там, де є бажання, можна знайти вихід.

Телець

Телець
Телець

Гороскоп для Тельця (20 квітня – 20 травня)
У цьому місяці все про вас, і з такою великою кількістю енергії в вашому першому будинку самобутності ви не тільки усвідомлюєте, що це ваш шанс досягти мети, але та у вас є багато інших можливостей.

Меркурій у вашому знаку, що говорить з божевільним Ураном, може викликати деякий шум.

Комунікаційні сигнали можуть легко перетинатися, тому, якщо електронний лист або телефонний дзвінок не приходять, коли ви цього очікуєте, проявіть ініціативу і зверніться. Зірки можуть пояснити причину.

В кінці дня знайдіть час повеселитися. Місяць входить в знак зодіаку Діви, ваш сонячний будинок творчості та ігор.

Не потрібно робити нічого особливого. Спечіть що-небудь будинку. Насолоджуйтесь тихим часом, коли ви можете зручно розташуватися і насолодитися улюбленим шоу, яке ви давно хотіли подивитися.

Близнюки

Гороскоп для Близнюків (21 травня – 20 червня)
Життя складне, і чутки можуть почати поширюватися як лісова пожежа, поки Меркурій, ваш правитель, знаходиться в вашому сонячному будинку ворогів.

Приготуйтеся до несподіваних сюрпризів, коли на комунікаційній планеті відбудеться зустріч умів з чудовим і непередбачуваним Ураном.

Можуть статися речі, яких ви не очікували, особливо коли Сонце в Тельці спонукає істину розкритися.

Будинок – це те безпечне місце, яке вам потрібно, особливо коли Місяць на найближчі кілька днів виявиться в знаку зодіаку Діви.

Плануйте дотримуватися того, що ви знаєте, і якщо у вас є можливість викреслити речі зі свого списку і відкласти їх на потім, зараз саме час триматися якомога далі від соціальних контактів.

Рак

Гороскоп для Рака (21 червня – 22 липня)
Ви можете дуже багато замислюватися, коли Місяць входить в знак зодіаку Діви, ваш сонячний будинок спілкування.

Прискіпливість до деталей відносин може стати вашою спеціалізацією, але це не найкраще місце, щоб зосередити всю свою увагу – принаймні, прямо зараз.

Ваша дружба освітлена солодким світлом, в той час, як Венера перебуває вдома у Тельці.

Саме тут ви найкраще сяєте, даючи поради, які ви так готові дати.

Перш ніж Марс увійде в ваш знак зодіаку на цьому тижні, пам’ятайте про те, на чому ви зосереджені, а в ідеалі – про себе.

Лев

Гороскоп для Лева (23 липня – 22 серпня)
У той час як Сонце як і раніше активно займається вашою кар’єрою і сектором соціального статусу, на столі є гроші, які ви можете якимось чином заробити.

Ви можете ясно бачити речі, в тому числі те, як організувати свій час, коли Місяць починає проходити через знак зодіаку Діви, ваш сонячний будинок грошей.

Це прекрасний час для продажу речей, які вам не потрібні. Можливо, онлайн або в найближчому комісійному магазині.

Ваші друзі навіть оцінять вашу благодійність, якщо ви акуратно використовували предмети або предмети меблів, від яких хотіли б відмовитися (і замінити їх на щось більш нове).

Діва

Діва
Діва

Гороскоп для Діви (23 серпня – 22 вересня)
Ви захочете, щоб ваш день був задоволеним, і мати все в порядку – це найкращий спосіб.

Місяць приносить з собою деяку допитливу енергію, оскільки наступні кілька днів вона проводить у вашому знаку, підкреслюючи всі, що ви любите, наприклад порядок і ретельне управління часом.

Найважливішим місцем, за яким ви повинні уважно стежити, є ваш кар’єрний сектор, оскільки Марс посилює свою енергію в вашому сонячному будинку соціального статусу, перш ніж в п’ятницю впасти в Рак.

На щастя, не дивлячись на все, що вам потрібно зробити, ви впораєтеся з усім без зволікання завдяки вдалому Юпітеру і старанному Сатурну в вашому робочому секторі.

Ваги

Гороскоп для Терезів (23 вересня – 22 жовтня)
Минуле не визначає, як ви чините зараз, хоча деякі теми можуть відтворюватися, коли Місяць входить в знак зодіаку Діви, ваш 12-й сонячний будинок минулого.

В області грошей може бути деякий поштовх і тяжіння, можливо, ресурси, якими ви ділитеся з іншими. Може бути залучений контракт, який вимагає пильної уваги.

Меркурій говорить з Ураном в Тельці, і ви можете відчувати себе трохи більш впертими щодо змін, ніж зазвичай.

Але ви можете стояти на своєму, особливо з благословенням Марса в Близнюках, яке підтримує вашу кар’єру і соціальний статус.
Навіть в самий розпал напруги ви впораєтеся зі своїми завданнями стильно.

Скорпіон

Гороскоп для Скорпіона (23 жовтня – 21 листопада)
Гроші або угоди можуть здаватися проблемою прямо зараз, оскільки Марс в Близнюках нагріває ваш сектор загальних грошей і ресурсів.
Хороша новина в тому, що удача на вашому боці. Великий Юпітер у вашому домі авторитетних фігур уважно стежить за Венерою в вашому секторі відносин.

Це може відкрити для вас двері несподіваним чином. Проте приготуйтеся до несподіванок якнайкраще.

Стрілець

Гороскоп для Стрільця (22 листопада – 21 грудня)
З вашою керівною планетою, Юпітером у Водолії до грудня, так багато хорошого може статися, коли ви скажете це у Всесвіт.

Ви можете виявити, що вам пощастило з людьми, які займають впливові посади. Від босів до осіб, які приймають рішення, то, про що ви просите (солодко), може бути виконано.

Ви здаєтеся компетентним, в той час, як Місяць активує ваш сонячний будинок кар’єри та соціальний статус через знак зодіаку Діва. Завжди ставте свою кращу ногу вперед.

І, якщо ви сподівалися на підвищення по службі, підвищення або якесь поліпшення на роботі, пошукайте, які можливості можуть існувати у вашій сфері діяльності.

Козоріг

Козеріг
Козоріг

Гороскоп для Козорога (22 грудня – 19 січня)
Можливо, вам захочеться копатися в хорошій книзі до кінця тижня, коли Місяць входить в знак зодіаку Діви, ваш сонячний будинок вищої освіти.

Ви можете взяти останню книгу з фінансового планування або подивитися подкаст про бюджетування.

Прагматичний Сатурн, ваша керівна планета, у Водолії може зацікавити вас криптовалюта або дожем, навіть якщо це просто для розваги.

Насправді розвага – це те, чого ви з нетерпінням чекали, поки Венера знаходиться в вашому секторі гри в цьому місяці. Так що не забудьте запланувати одне заняття, яке вам сподобається, до кінця дня.

Водолій

Гороскоп для Водолія (20 січня – 18 лютого).
Хто що має і використовує це певним чином, може бути темою розмови в ці вихідні, коли Місяць входить в знак зодіаку Діви, ваш сонячний будинок з загальними ресурсами.

Члени вашої родини можуть висловлювати свою власну думку і давати поради, яких не питали, в той час, як Сонце, Венера і Меркурій знаходяться у вашому сонячному будинку авторитетних фігур, сім’ї та будинки.

На щастя, Марс в Близнюках спонукає вас зайнятися пробіжкою або вечірнім тренуванням, щоб позбутися від стресу до кінця дня.

Риби

Гороскоп для Риб (19 лютого – 20 березня)
Любов може здаватися непостійній, поки нетерплячий Місяць входить в знак зодіаку Діви, ваш сонячний будинок зобов’язань, але жорсткий погляд на Уран у вашому секторі спілкування показує, що відкрито поділитися своїм серцем може бути важко.

Якщо спір виник з нізвідки, постарайтеся не тікати від обговорення минулого образи, щоб позбутися від енергії.

Юпітер дивиться через ваше плече, захищаючи вас, навіть якщо ваші найгірші побоювання спливають на поверхню, щоб ви могли відкрито вивчити їх.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею