(Фото) Собака-байкер приводить у захват фанатів, подорожуючи по дорогах

Author name 4 March 2021 в 17:03

Поділитися статтею

Собака-байкер
Собака-байкер

“Перше, чого я навчив його, коли йому було близько чотирьох місяців, – це їздити на мотоциклі. Я брав його з собою, коли б я не їхав “, – сказав Рейес.

Тварини, особливо домашні, часто дивують своїх господарів і навколишніх. Вони можуть виробляти такі трюки, що дивують. Домашні чотириногі радують своїх господарів і багато чому вчаться у них.

На фотографіях: Собака-байкер Боги приводить у захват фанатів, подорожуючи по філіппінськім шосе.

Любитель мотоциклів Гілберт Делос Рейєс їде зі своїм собакою Bogie в Імус, Кавіте, Філіппіни.

З його чорної спортивною курткою, сітловідбивчими сонцезахисними окулярами-авіаторами і зробленим на замовлення помаранчевим шоломом з дірками, щоб його вуха могли стирчати, собака Боги, безсумнівно, чемне ікло, з поглядом Беспечного їздця, який принесе йому місце в будь-який мотоциклетній банді.
11-річний гібрид з Філіппін здійснює щоденні поїздки на мотоциклі зі своїм власником Гилбертом Делосом Рейєсом, який ідеально збалансований, його задні лапи знаходяться на краю сидіння, а передні лапи знаходяться на кермі. Bogie став місцевою знаменитістю і привертає увагу під час поїздок по горах і пляжам.

байк
Байк

“Перше, чого я навчив його, коли йому було близько чотирьох місяців, – це їздити на мотоциклі. Я брав його з собою, коли б я не їхав “, – сказав Рейес, який володіє магазином мотоциклів в провінції Кавіте за межами столиці Маніли.
“Одного разу він просто починав переслідувати мене кожен раз, коли я виходив з дому. Як тільки я заводив двигун, він збуджувався і стрибав на байк”.

Тепер собака-байкер не може без їзди на мотоциклі. Це явно йому приносить задоволення.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею