Чи вистачить в Україні фінансів на виділені субсидії в опалювальний сезон?

Author name 24 September 2021 в 18:09

Поділитися статтею

Виділять чи ні субсидію?
Виділять чи ні субсидію?

Прем’єр-міністр заспокоїв громадськість і сказав, що до початку опалювального сезону в уряду вистачає грошей на субсидії.

У нашій країні багато людей розраховують на виділення субсидій. Особливо на неї розраховують малозабезпечені верстви суспільства і пенсіонери.

Адже на пенсію, звичайному пенсіонеру важко оплачувати комунальні послуги, купувати продукти та ліки.

Уряд України констатувало, що грошей, які виділені на субсидії вистачить до початку опалювального сезону.

Денис Шмигаль, який є прем’єр-міністром України, повідав, що грошей, які виділені з держбюджету на субсидії жителям нашої країни, досить до початку опалювального сезону.

Так чиновник заявив, що 3 000 000 домогосподарств отримають субсидії в опалювальний період. Він заспокоїв громадськість і сказав, що до початку опалювального сезону в уряду вистачає грошей на субсидії.

Субсидія в опалювальний сезон

Також Денис Шмигаль раніше повідомив, що Кабмін України попросить Верховну Раду, щоб вона внесла зміни до держбюджету країни на 2021 рік. Річ у тому, що додатково потрібно ще 12 мільярдів гривень на житлові субсидії.

Згодом народні депутати 21 вересня 2021 року підтримали це прохання Кабінету Міністрів
Як раніше повідомлялося, що нові правила про те яким чином і кому нараховуються житлові субсидії, вже діють з 1 травня 2021 року.

Для формації: якщо люди подали заяву на виділення субсидії та при цьому виявилося, що у них є покупка в розмірі 50 000 гривень, то їм відмовляють про надання субсидії. Також враховується у громадян наявність іноземної валюти в банках, дорогоцінних металів і депозитів.

Також, місцевим комісіям заборонено призначати житлові субсидії в окремих випадках.

Кабмін, також 19 травня 2021 року було прийнято рішення про автоматичне призначення субсидії, але деяким домогосподарствам потрібно оновити документи для її отримання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею