Як виглядає чоловік після 157 днів, проведених у відкритому морі (Відео)

Author name 23 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Море
Море

Весь його шлях спостерігалося, записувався і вимірювався. Россу нелегко дався цей заплив. Адже він міг розраховувати тільки на силу своїх м’язів.

Є люди, які є прикладом для інших. Найцікавіше, вони не роблять великі відкриття і не становлять неймовірні симфонії.

Ці люди домагаються визнання, кидаючи виклик не тільки собі, а й силам природи. Вони хочуть довести, що можуть зробити те, що іншим не дано.
Хто ж ці люди, які скоїли неможливі та неймовірні речі?

У представленому нижче відео є відповідь на це питання.
Звичайно людської змоги не безмежні, однак є люди, які розсовують ці межі. Так, наприклад британець Росс Еджлі показав на що здатний людський організм.

Він задумав проплисти навколо Великобританії вплав. Він це зробив і став першим плавцем в історії, який проплив навколо Великобританії. Цей пропливши тривав 157 днів. Весь його шлях спостерігалося, записувався і вимірювався. Россу нелегко дався цей заплив. Адже він міг розраховувати тільки на силу своїх м’язів.

розбурхане море
Розбурхане море

Так він відразу зіткнувся з тим, що його тіло не сприймає тривалий час солону воду. Особливо сприйнятливі виявилися шия і мову. Плавець розділив запливи на період по 6 годин. Між ними він відпочивав на човні, але жодного разу не зайшов на берег. Ще одна проблема полягала в тому, що через час Росс зіткнувся з великою кількістю медуз. Вони жалили його в обличчя.

В бристольській протоці йому було складно рухатися, бо там були сильні припливи та відливи. Як вдалося йому пропливти таку дистанцію і як виглядав плавець після 157 днів перебування у воді, ви можете побачити в відео нижче.

https://youtu.be/YSxKOHdY59M

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею