Незвичайний кавун здивував покупця: кісточок немає і м’якоті теж

Коли покупець його розрізав, то всередині не було ні м'якоті, ні кісточок. Покупець побачив біло-зелений м'якуш і все. Неначе кавун був весь із самої кірки.

Зараз сезон кавунів. Ця смачна ягода подобається практично всім людям. Деякі довго стоять перед прилавком і вибирають самий соковитий і на їхню думку гарний кавун.

Інші покладаються на порядність продавця і просять вибрати їм найкращий кавун. У будь-якому випадку ви приходите додому з покупкою, сідайте до столу і помивши кавун розрізаєте його в передчутті побачити та з’їсти смачну і соковиту ягоду. Однак не у всіх виходить купити нормальні кавуни.

Курйозний випадок стався нещодавно в мікрорайоні Мітіно (Москва, Росія). Покупець довго вибирав кавун і вибрав, на його думку, найкращий. Однак коли він його розрізав, то всередині не було ні м’якоті, ні кісточок. Покупець побачив біло-зелений м’якуш і все. Неначе кавун був весь із самої кірки.

Але ж покупець очікував побачити всередині червону м’якуш і звичайно кісточки. Однак його очікування не виправдалися. Невдала покупка, до того ж як констатує сам покупець – це його перший куплений кавун в цьому сезоні. Після чого він зняв розрізаний кавун на відео і розмістив на своїй сторінці в телеграм.

Фото незвичайного кавуна

Важить цей кавун майже 5 кг і заплатив за нього покупець в перерахунку на гривні – 64 грн.

У своєму посту покупець, також з гумором прокоментував покупку і якість кавуна. Як він пише – це напевно інноваційний дизайн, Також кавун має підвищену ударостійкість і вологозахист. Партія таких кавунів в магазині – обмежена. І найголовніше висновок покупця, що розчарування від покупки йде в комплекті до кавуна!

У соціальній мережі відразу прокоментували його відео і деякі припустили, що це якийсь гібрид. Інші запропонували зварити з нього цукати.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?