(Відео) Бродячий пес з’являється, щоб допомогти дітям дошкільного віку безпечно переходити дорогу кожен день

Author name 1 Липня 2020 в 14:07

Поділитися статтею

Собака стежить за безпекою
Собака стежить за безпекою

Бродячий пес призначила себе відповідальною за те, щоб допомогти маленьким школярам безпечно переходити дорогу.

Бродячий пес в Грузії, ласкаво відома як Курша, кожен день неодмінно з’являється на роботу в якості собаки-провідника, допомагаючи маленьким дітям безпечно переходити дорогу.

 ""

Бродячий пес призначила себе відповідальною за те, щоб допомогти маленьким школярам безпечно переходити дорогу – і навіть люто гавкає на машини, які ігнорують перехід.

Відеоролик показує, як чарівна чорно-біла собака бігає по вулиці, гавкання, коли помічає групу дітей дошкільного віку, які очікують біля тротуару.

Потім тварина патрулює вгору і вниз по пішохідному переходу, встаючи між рухом і дітьми, щоб забезпечити їх безпеку.

Коли очікує фургон починає рухатися вперед, собака починає гавкати і стоїть перед нею, чекаючи, поки кожна дитина перейде дорогу, перш ніж відійти в сторону.

Відеозапис було знято в місті Батумі, Грузія, Бегой Цінадзе, яка сказала, що собака живе по сусідству і з любов’ю відома як Курша.

У нього було понад чотири мільйони переглядів в Твіттері, так як його поділилися позитивним новинним аккаунтом Google з заголовком: «У Грузії є бездомна собака, яка зробила свою роботу, щоб захистити цей клас дитячого садка – щоб вони могли безпечно переходити вулицю.

«Він приходить на роботу кожен день. Він навіть гавкає на машини, які не зупиняються ».

Він зібрав тисячі лайків і ретвітів, таких як: «Боже, як у цій чудовій собаки не може бути вдома».

Інший сказав: «Любіть їх. Собаки, мабуть, найбільші істоти на землі ».

Інші розповідали історії про свій власний подібний досвід, в одному з яких було написано: «Бродячий пес буде бігати до мене кожен день після школи на тому ж перехресті. Вона провела мене до будинку і, виявляється, після цього вона сиділа на автобусній зупинці в очікуванні старших дітей. “

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею