Іван Охлобистін особисто звернувся до президента Путіна з проханням помилувати Єфремова: “Він у в’язниці не виживе “

Сьогодні, 8 вересня має відбутися судове засідання по справі актора Михайла Евремова, який вчинив смертельне ДТП. Йому винесуть вирок.

Як відомо, слідство і судовий розгляд на 3 місяці по смертельному ДТП підійшло до логічного завершення – буде винесено вирок. Через великий резонанс в суспільстві цю справу не змогли тихо зам’яти, як часто буває з відомими винуватцями.

Прокурор просить посадити Єфремова на 11 років. Це майже максимальний термін за такий злочин. Адвокати актора впевнені, що йому дадуть не більше 5-6, а сам Михайло вважає, що суд йому припаяє років 8.

Друг Єфремова, відомий актор і священик Іван Охлобистін написав відкрите звернення до президента РФ Ладимир Путіну з проханням особистим указом помилувати винуватця відразу після винесення вироку.

Ми не будемо переповідати його слова – почитайте в оригіналі, виставленому на сторінці ВК Охлобистіна:

 

Популярне

Схожі статті

Від чого помирали зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, крім Анастасії Заворотнюк: прокляття лежить на жінках

Серіал "Моя прекрасна няня" вже втратив багато акторів, які встигли залишити пам'ять про себе у цьому серіалі. Сьогодні ми хочемо розказати історії інших зірок, окрім Заворотнюк.

Чоловік після роботи поспішає додому, коли я готую цей м’ясний салат: рецепт, який підкорив мільйони сердець

М'ясний салат за цим рецептом виходить дуже смачним, соковитим і ситним. Такий салат з задоволенням будуть їсти не лише жінки, а й чоловіки.

“Мій син схожий на Дзідзьо”: Оля Цибульська прокоментувала чутки, що розбила сімʼю свого кума Михайла Хоми

Українська співачка Ольга Цибульська вирішила розставити всі крапки над "і" та пояснити, які стосунки повʼязували її з колегою, співаком Дзідзьо.