Рекорд цін: вартість черешні в Україні вище ніж в Європі

Черешня через дощі швидко псується. Якщо дощі не перестануть, то також середні та пізні сорти черешні будуть під питанням.

Настало літо, а з ним і ранні фрукти прийшли на ринки України. Жителі країни очікували, що з огляду на тривалі дощі, фрукти швидко наберуть зайвої води та тому продавець не зможе довго їх продавати. І тоді природно, щоб вони не прийшли в непридатність потрібно знижувати їх вартість. Однак виявилося, що це зовсім не так.

Напевно в цьому році солодкої та ранньої черешні жителі Україні не поласують досхочу. Ціна на неї захмарна. І найцікавіше, те, що вона вище ніж в європейських країнах. Солодкі ягоди коштують зараз на ринку 120 – 200 грн. Покупці обурюються цінниками на ринки та констатують, що торік ціна на черешню була значно нижче. Сільські жителі озвучують свою версію, чому подорожчала черешня.

Черешня

Як кажуть фермери – вони зараз зазнають збитків. Як вони пояснюють, що у зв’язку з дощовою погодою, черешня набрала води та почала тріскатися, а якісної черешні мало. Тому її на ринку менше і природно ціна вище ніж торік. З Мелітополя черешня завжди славилася своєму смаком і ароматом.

Володимир Сенін, який є директором Мелітопольської дослідної станції садівництва ім. М. Сидоренко, журиться. Як він пояснює черешня – плоди не любить надлишку вологи. Самі дерева ще більш-менш. Тому черешня через дощі швидко псується.
Якщо дощі не перестануть, то також середні та пізні сорти черешні будуть під питанням.

В цьому році прогноз фермерів невтішний щодо абрикос і слив. Якщо буде дощове літо, то вони зіпсуються від зайвої вологи та покупець на ринку побачить мало абрикос і слив.

Схожі статті

Це найсоковитіший стейк зі свинини, який я коли-небудь їла: смажу м’ясо тепер тільки так. Краще, ніж шашлик

Спробуйте надзвичайно смачний глазурований стейк зі свинини. Як приготувати цю смакоту швидко та без зайвих зусиль — читайте в нашому матеріалі.

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.