Однорічна дівчинка проковтнула кільце: львівським лікарям потрібно було дві години, щоб його дістати

Author name 23 Вересня 2021 в 16:09

Поділитися статтею

Кільце, яке проковтнула дівчинка
Кільце, яке проковтнула дівчинка

Коли лікарі зробили рентгенівський знімок, то побачили, що кільце має розрив посередині. Але найгірше, що лікарі побачили, що у кільця гострі краї.

Різні випадки бувають у лікарів. Але незвичайних випадків можна перерахувати по пальцях, особливо з маленькими дітьми.

Незвичайний випадок стався у Львівській області. До лікарні м.Львова була доставлена однорічна дівчинка. Виявляється вона проковтнула кільце, коли грала зі своєю сестричкою.

Річ у тому, що дитина хотіла спробувати кільце на зуб. А старша сестра випадково проштовхнула його ще глибше, в той час, коли вона хотіла забрати у маленької сестрички кільце.

Коли лікарі зробили рентгенівський знімок, то побачили, що кільце має розрив посередині. Він зроблений для того, щоб можна було регулювати люз. Але найгірше, що лікарі побачили, що у кільця гострі краї.

Кільце, яке витягли з кишківника маленької дівчинки

Ситуація ускладнювалася тим, що кільце було у дванадцятипалій кишці частина кишки гострим краєм затягнуло всередину. Дівчинку привезли в операційну і при ній були присутні хірурги, для того, щоб при необхідності зробити операцію, якщо буде потрібно коли кільце будуть витягувати та воно зачепиться за тканини кишківника.

Березня Лучак, яка є лікарем-ендоскопістом, повідала. Коли вони витягували кільце у дівчинки, то воно почало чіплятися гострими краями за краї кишки. Однак лікарям вдалося дістати кільце без операції.

Весь процес по витяганні кільця був довгим. Для того, щоб витягти кільце з кишківника маленької дівчинки, лікарям потрібно дві години. Професійні дії лікарів дали результат.

Операція – не знадобилася. Мама і сестричка зітхнули з полегшенням.
Втомлені, але щасливі лікарі також, задоволені, що непотрібно було робити операцію.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею