(Відео) Новорічний стіл 2022 за 3 години та 10 страв готові: шикарне меню на свято!

Ми радимо звернути увагу на страви, які представлені у відео нижче. Їх 10 і вони охоплюють майже все, що можна вигадати на Новий рік.

Новий рік не за горами. І всі до нього готуються. Готуються по-різному, залежно від фінансового стану кожної сім’ї. Багато господарки “ламають” собі голову і не можуть зупинитися на тому, які ж блюда приготувати на свято. Це правда, від рецептів, які представлені в інтернеті, очі розбігаються. До того ж є свої рецепти, які випробувані роками. Проте хочеться здивувати своїх домашніх і звичайно гостей новими, смачними та красивими стравами.

Щоб це зробити, ми радимо звернути увагу на страви, які представлені у відео нижче.
Їх 10 і вони охоплюють майже все, що можна вигадати на Новий рік. Ви, звичайно, можете це взяти за основу, а потім видозмінити меню і додати своє або виключити деякі позиції, які ви вважаєте, що вони вам не підійдуть.

Готувати по відео просто, потрібно тільки слідувати інструкції, як страви готуються. Найголовніше ви зможете приготувати усі страви за три чати. Це важливо для тих людей, які приступають до приготування майже перед Новим роком.

Але продукти, звичайно, необхідно закупити заздалегідь. До того ж якщо ви раніше купуватимете продукти, то на них ще не так підніметься ціна, як напередодні Нового року. Якщо походити по супермаркетах, то можна вибрати продукти зі знижки. Звертайте увагу лише на термін придатності продуктів зі знижкою.

Як вам сподобалося представлене меню на Новий рік з 10 страв? Більшість людей підтверджують, що ці блюда їм підійшли.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.