Дружина Григорія Решетника Христина блиснула бюстом і довгими ногами: “А раніше не було!”

Author name 2 September 2021 в 20:09

Поділитися статтею

Григорій Решетник та Христина
Григорій Решетник та Христина

Дружина Григорія Решетника Христина – справжня красуня. Вона виглядає як супермодель навіть після трьох родів, що значно відбивається на здоров’ї жінки.

Як можна згадати, восени 2020 року, коли Христина народила третього сина Олександра, вона дуже швидко прийшла в форму і блиснула тонкою талією. Христина не соромилася надягати короткі обтягуючі сукні. А коли наймолодшому члену родини Решетніков було всього п’ять місяців, сім’я вирушила відпочивати на закордонний курорт, звідки було багато фотографій в купальних костюмах.

Зараз Христина Решетник виглядає тільки краще

Раніше шанувальники не помічали, що у неї був такий виразний бюст. Проте, на останньому фото, де Христина позує в блакитному комбінезоні, у неї дуже виразна зона декольте.

Тому деякі шанувальники припустили, що після народження третьої дитини бюст Христини злегка обвіс, і вона вирішила скоригувати його хірургічним шляхом.

Навіть якщо це і так, виглядає дівчина максимально природно і красиво.

“Шкіряний комплімент від Димуль після вечері: ” Мам, ти така в мене красуня! Очі нафарбовані такі, гарні сині штани “. А потім дивиться на живіт і каже через паузу: ” А ти вже завтра нам братика народиш? “))) Все таки пора зав’язувати з олл інклюзив! “, – написала Крістіна Решетник в описі до свого фото в шикарному синьому вечірньому комбінезоні.

У коментарях прихильники зробили безліч компліментів дружині відомого телеведучого, і відзначили, що якщо вона ще раз і вирішиться на поповнення, то вже краще сестричку народити, щоб якось розбавити цей чоловічий колектив!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею