Який вигляд має брат Тіни Кароль, якого та не звикла показувати

Author name 6 Листопада 2021 в 12:11

Поділитися статтею

З першого погляду брат і сестра не дуже схожі, але, якщо уважно придивитися, можна побачити схожість в контурах губ і схожих очах.

Блискуча зірка українського шоу-бізнесу Тіна Кароль, як і багато інших естрадних знаменитостей, мало розповідає про свою родину. Будь-якими способами талановита артистка намагається захистити своїх рідних від надмірної уваги публіки.

Кожна програма, в якій бере участь успішна співачка, має найвищі рейтинги. Справжнє ім’я зірки Таня, а прізвище Ліберман. Батьки не мають відношення до шоу-бізнесу, вони інженери. Коли у них народилася дочка 1985 року, вік її старшого брата був чотири роки.

Після того як діти виросли, сестра розпочала кар’єру співачки, в чому блискуче досягла успіху.
Брат – Станіслав пішов іншим шляхом у житті, що не належить до творчості. Починав з адвокатської практики, тепер має власну юридичну фірму.

Брат Тіни Кароль – Станіслав

Найчастіше звичайні люди усуваються успішних, відомих родичів. Та й самі зіркові співаки, актори рідко спілкуються із сім’ями, з яких вийшли. Але це аж ніяк не стосується сім’ї Ліберманів. Між ними склалися теплі, дружні стосунки, які дбайливо підтримуються.

Іноді у мережі з’являються фотографії дитячих та шкільних часів Тіни, де її можна побачити з батьками (Світлана Андріївна та Григорій Самуїлович), а також зі старшим братом, якого звуть Станіслав.

Відомо, що Тіна Кароль має відмінні стосунки з рідним братом. Вона часто відвідує його і зустрічається з дружиною та дочкою Станіслава. Тіна любить свою племінницю, балує подарунками. Невістка естрадної співачки – рідна сестра відомої української актриси Ірми Вітовської, звати її Наталя.

Станіслав непублічна людина, він уникає уваги громадськості у зв’язку зі славою сестри. Також і Тіна ретельно оберігає особисте життя своєї сім’ї.

На рідкісних фото, які з’являються у соціальних мережах, можна побачити відому артистку із сім’єю: батьками, братом. З першого погляду брат і сестра не дуже схожі, але, якщо уважно придивитися, можна побачити схожість в контурах губ і схожих очах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею