Що робить співачка Руслана, щоб завагітніти: у неї із чоловіком дві спальні

Author name 12 February 2022 в 13:02

Поделитесь этой статьей

Руслана
Руслана

Руслана вважає, що Карпати – енергетика тієї місцевості сприяє, щоб завагітніти. Там вони вдвох із чоловіком проводять романтичні дні. Карпати їх надихають стати батьками.

Руслана розповіла засобам масової інформації, що вони з чоловіком дуже хочуть дитину і все роблять для цього. Проте спроба завагітніти ще не призвела до позитивного результату.

Як розповіла Руслана ЗМІ, вона лягає спати окремо від чоловіка, в іншій спальні, оскільки вона є індивідуалісткою. Олександр Ксенофонтов, який є музичним продюсером, спить в іншій спальні.

Руслана розповіла, що не любить спати вдвох, тому що їй доводиться багато разів вставати вночі. Вона любить випити чай із медом і тому чоловік від неї втомився. В обох подружжя є спільна мета – завести дитину. Як розповіла додатково Руслана, після того, як вони відвідують Карпати, їх інтимне життя оновлюється. Тому вона таким чином думає, що в неї будуть сили та можливість завагітніти. Руслана вважає, що Карпати – енергетика тієї місцевості сприяє, щоб завагітніти. Там вони вдвох із чоловіком проводять романтичні дні. Карпати їх надихають стати батьками.

Руслана

Руслана констатує, що їхня мрія стати батьками поки що не здійснилася, але вони над цим старанно працюють. Вона думає, що не завагітніла, тому що сильно виснажена. Адже немає того потенціалу, який повинен з’явитися для малюка. Але найголовніше переконати себе, що ти хочеш дитину. Руслана сказала, що не боїться народити після сорока п’яти років. Співачки зараз 48 років, а зі своїм чоловіком вона одружена з 1995 року.

Для інформації: 6 років тому подружжя збудувало 2 екологічні будинки. В одному вони живуть, а в іншому вони мають величезну музичну студію.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей