Як тепер виглядає і чим займається Денис Шаталін з “Моєї прекрасної няні” – зустрінете, не впізнаєте

Author name 22 Вересня 2020 в 10:09

Поділитися статтею

Денис Шаталін
Денис Шаталін

Колись він був найпопулярнішим підлітком на ТБ – а як же? Син самого Максима Шаталіна! Дівчата верещали від захвату, побачивши його на вулиці, писали мішками листи. А потім він зник. Як зараз живе Павло Сердюк?

Здавалося б, що з моменту виходу популярного серіалу «Моя прекрасна няня», де авантюрна красуня Віка Прутковська намагалася звабити режисера Шаталіна, пройшло зовсім небагато часу – але на дворі вже 2020 рік, і телесеріалу вже виповнилося 16 років. Актори дорослих персонажів щосили обзаводяться онуками, а молоді таланти, які грали дітей на той момент, досягли успіхів в кар’єрі і сімейному житті.

Кадр з фільму "Моя прекрасна няня"
Кадр з фільму “Моя прекрасна няня”

Серед всіх «молодих осіб» серіалу найбільше змінився виконавець ролі Дениса, єдиного сина Максима Шаталіна – Павло Сердюк. У ньому не залишилося нічого від підліткової наївності і недоладності, зараз він дорослий, злегка епатажний чоловік. Типаж Павла легко дозволяє йому перевтілюватися на зйомках в драматичних персонажів і навіть бандитів, як жартують шанувальники артиста – масивна борода і грізні брови беруть своє.

Павло Сердюк тоді і зараз
Павло Сердюк тоді і зараз

Але сам Павло, виявляється, вже не займається кіно. Пік його кар’єри як раз припав на 2005-2010 роки, коли хлопець знявся в декількох популярних серіалах крім самої «Няні» – багато хто помічав його в «Ранетки» або мелодрамах. Зараз його бізнес пов’язаний з автомобілями – він займається автосервісом для машин BMW.

Павло Серлюк з Анею з "Ранеток"
Павло Серлюк з Анею з “Ранеток”

З особистого життя відомо тільки те, що шлюб з партнеркою по «Ранеткам» Анею Руднєвої не склався. Пара прожила разом три роки, у них є спільна дочка, але потім відносини розпалися, і зараз Анна знову заміжня. Про нові любовні захоплення самого Павла невідомо.

Народження дитини
Народження дитини

Буквально недавно, в 2018 і 2019 роках, Павло Сердюк знявся в двох короткометражках, але на серйозні ролі в кіно поки не повертається. У будь-якому випадку, все ще може бути тільки попереду.

Павло Сердюк зараз
Павло Сердюк зараз

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею