Гарік Харламов після розлучення з Асмус змінився до невпізнання: старий і сивий

Author name 25 Вересня 2020 в 16:09

Поділитися статтею

Харламов після розлучення з Асмус став зовсім інший
Харламов після розлучення з Асмус став зовсім інший

Актор і шоумен Гарік Харламов вразив кардинальними змінами в зовнішності.

Гарік Харламов, незважаючи на недавнє розлучення, активно постить нові фото і відео зі свого життя. Цього разу російський комік опублікував на своїй сторінці в Інстаграм відео, де постав в образі діда. Гарік позував в кепці, великих окулярах, але найбільше здивувала підписників сива борода. За його словами, він стоїть в пробці, в якій став засуджувати смисли різних виразів, а актуальні новини зокрема, і торкнувся теми зради Тарзана Наташі Корольовій, а також міркував на тему китайського вірусу.

Варто відзначити, що відео швидко набрало величезну кількість переглядів, а користувачі Мережі попросили у Гарика частіше випускати подібні ролики. “Ну нарешті то!!! Макар !!! Давай продовжуй, Гар !!! Відмінний персонаж !!! »,« Прикольний дід з тебе вийде »,« Частіше виходь на зв’язок Макарич », – прокоментували підписники.

Нагадаємо, шоумен Гарік Харламов в червні цього року розлучився зі своєю дружиною Христиною Асмус, з якою прожив у шлюбі 10 років. Останнім часом з’явилися чутки про роман Харламова з актрисою Настасьєю Самбурською. Дівчина заперечує зв’язок з коміком і стверджує, що бачила його тільки 2 рази в житті.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею