Андрій Кончаловський виявився путіністом і підтримав війну в Україні: про дружину та дітей не подумав

Author name 17 Серпня 2022 в 19:08

Поділитися статтею

Відомий російський режисер і чоловік актриси Юлії Висоцької Андрій Кончаловський довгий час мовчав про війну, яку розв’язала росія на території України. Проте нещодавно чоловік уперше висловив свою думку, засмутивши українців.

Російський режисер Андрій Кончаловський поповнив ряди путіністів, давши інтерв’ю виданню ” Аргументи та факти “. Чоловіка запитали, як він ставиться до того, що росію більше не допустять до міжнародних кінофестивалів. Кончаловського явно це питання турбує як кінорежисера, проте він не став прямо відповідати на поставлене питання, а почав нахвалювати президента росії, який розв’язав жорстоку війну в Україні.

Кончаловський вважає, що путін ризикує своїм життям і виявляє відвагу. При цьому 84-річний режисер не вважає, що президент росії воює з Україною. На його думку, росія швидше воює зі США, а путін “намагається покласти край пануванню американського долара”. При цьому кончаловський жодного разу не згадав про страждання українського народу та звірства, які чинять на території України російська армія.

Андрон Кончаловський
Чоловік Юлії Висоцької Кончаловський виявився путіністом та підтримав війну в Україні

До речі, напередодні Кончаловський опублікував у своєму Інстаграм-блозі пост-прощання з Венеціанським кінофестивалем, куди йому тепер закрито вхід.

Прощавай, Венеціанський фестиваль! Він був святом для мене 60 років! Не жалкую, що більше не буде. Радію, що був! А Венеція чудова і без фестивалю!

, – написав Кончаловський.

Венеціанський кінофестиваль – один із найстаріших та найпрестижніших фестивалів кінострічок у Європі. Кончаловський туди приїжджав щорічно, але тепер це неможливо через санкції накладені на Росію.

Нагадаємо, після початку війни на території України знаменитості росії умовно розділилися на 3 категорії. До першої категорії можна віднести зірок, які виїхали з росії та відкрито підтримують Україну. Серед таких – Максим Галкін, Алла Пугачова, співачка Монеточка та Face.

До другої категорії можна віднести тих, хто залишився в росії та вирішив мовчати про війну. Серед таких – Сєдокова, Корольова, Повалій, Алсу, Кіркоров та інші.

Є третя категорія. Це ті знаменитості, котрі підтримали злочинні дії росії. Серед них Басков, Канделакі, Лазарєв та, як виявилося, Кончаловський.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею