Олег Винник знає, як порадувати жінку та як догодити коханій Таюне: вовчиці ахнуть

Author name 25 August 2020 в 19:08

Поділитися статтею

Олег Винник
Олег Винник

Український натуральний блондин дуже рідко ділиться своїм особистим життям, проте іноді він все ж відкриває завісу. В одному із закулісних інтерв’ю співак зізнався, що вміє догодити жінці. З цього випливає один висновок — Олег Винник знає, як порадувати кохану.

Варто зазначити, що офіційно артист ніде не заявляв, що одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії Сватко. Проте шанувальники впевнені — кращої кандидатури немає і бути не може. Це при тому, що герой статті є улюбленцем багатьох прихильниць, які мріяли б опинитися на місці його обраниці.

Познайомилося подружжя ще в студентські роки і з тих самих пір вони нерозлучні. Судячи з усього, у них є син Юліан. Хлопчику зараз 15, він живе і вчиться в Німеччині.

Таюне и Олег на концерте ко Дню независимости Украины
Таюне і Олег на концерті до Дня незалежності України

Олег дуже довгий час приховував факт наявності дами серця від публіки. Цілком ймовірно для того, щоб залучити більшу кількість фанаток. Сама Таюне теж уникає коментарів щодо чоловіка, незважаючи на те, що він буквально є мрією мільйонів жінок.

Ні для кого не секрет, що віддані слухачки після кожного концерту дарують виконавцю безліч квітів і він із задоволенням їх приймає. Більш того, Винник дуже любить свято 8 березня, коли навколо все розцвітає:

«Ти відчуваєш це навіть в повітрі, здається, що все тільки починається! Хоча й розумію, що колись це закінчиться, але ніколи не думаю про це, просто намагаюся жити емоцією, щастям», — поділився думками Олег.

Олег Винник
Олег Винник

Також він розповів, що вже давно знає, чого хочуть жінки, а тому йому досі цілком вдавалося догоджати прекрасним дамам.

Втім, сумнівів в цьому немає, адже співак вміє розтопити самі заледенілі серця одним лише фото, не кажучи вже про його пісні.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею