“Всі хлопчики роблять це! ” – волосатий Андрій Малахов виставив постільну сцену на підтримку оскандалився Дзюби

Author name 9 November 2020 в 12:11

Поділитися статтею

Андрій Малахов розкрив деякі секрети своєї програми
Андрій Малахов розкрив деякі секрети своєї програми

Все російське суспільство тепер обговорює скандал, в який днями потрапив капітан (вже колишній) футбольної команди “Зеніт ” з потрапили в Мережу інтимним відео.

Суть скандалу така: в інтернеті з’явилося приватне відео капітана клубу “Зеніт” і основного нападника російської збірної з футболу Артема Дзюби, на якому він голий в ліжку мастурбує.

Футболіст Артем Дзюба
Футболіст Артем Дзюба

За версією самого Дзюби, його телефон зламали і злили фото в Мережу, не висуваючи жодних вимог. Швидше за все, це було зроблено для дискредитації спортсмена і зловмисникам це вдалося. Головний тренер відібрав у Дзюби пов’язку капітана і його позбавили місця гравця в складі збірної.

Скріншот з особистого відео Дзюби
Скріншот з особистого відео Дзюби

Практично всі знаменитості висловили своє ставлення до подій. Більшість, як наприклад, Михайло Боярський, Філіп Кіркоров, Оскар Кучера, Ксенія Бородіна, Світлана Лобода та інші, сказали, що кожен має право на особисте життя і це ніяк не повинно впливати на його роботу – Дзюби в збірній буде дуже не вистачати.

Довгим і незрозумілим постом вибухнула Ксенія Собчак. Так як в її тесті багато російських народних виразів, ми його не будемо публікувати – заходите в Інстаграм Собчак і читайте .

Засудив Дзюбу Сергій Шнуров і написав віршик з цього приводу. Теж читайте самі, а то тільки одні зірочки і залишаться.

Ну, а Андрій Малахов запустив флешмоб на підтримку опального футболіста і сам сфотографувався в ліжку, підписавши, що це не футбольне поле і ДзюбаКращий.

Андрій Малахов в ліжку
Андрій Малахов в ліжку

Тренер Черкесов поки непохитний:

І на футбольному полі, і за його межами всі повинні відповідати рівню та статусу гравця національної збірної

Як стало відомо, поки Дзюба відсторонений на три найближчі гри збірної точно (з Молдовою, Туреччиною і Сербією), а далі видно буде.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею