Тіна Кароль зізналася, що вийшла б заміж за жебрака, і не змогла вибрати між Горбуновим та Баланом

Author name 6 Травня 2021 в 17:05

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Співачка Тіна Кароль побувала в гостях у Олександри Кучеренко в рамках зйомки програми “33за3”. Вона відповіла на кілька цікавих запитань.

Зокрема, Кучеренко запитала – Горбунов або Балан? На що Тіна Кароль, розгубившись трохи, відповіла: “І Горбунов, і Балан “. Це говорить про те, що обидва чоловіки їй дуже важливі.

Що пов’язує Тіну і Горбунова? Буйних чуток про їхній роман не йшли, проте одного разу під час зйомок шоу “Танці з зірками ” фанати зафіксували на камеру мобільного телефону, як за лаштунками Тіна сиділа на колінах у Юрія, і грайливо до нього зверталася. Тоді відео злили в мережу, і з’явилося безліч обговорень. Дружина Юрія Катерина Осадча не коментувала даний ролик, як і сама Тіна Кароль.

А про те, що пов’язує Тіну і Балана, не знає тільки ледачий. Ще в ті часи, коли Дан був зірковим тренером проекту “Голос країни “, у них почалася якась симпатія, за якої вся країна з нетерпінням спостерігала біля екранів телевізорів. Однак після закінчення шоу їх більше не бачили разом. В одинадцятий сезон Дана Балана вже не покликали в якості тренера, проте, він з’явився в одному з випусків як зоряного порадника.

Ще одним питанням від Олександри Кучеренко було наступне: вийшла б заміж за олігарха? Тіна сказала, що їй не важливо стан, важливо те, яка він людина.

“А за жебрака? “, – додала Кучеренко.

“Так! “, – відповіла та посміялася Тіна Кароль.

Історія кохання Тіни Кароль та Дана Балана: чому пара ховається досі і чи готовий Дан до дітей

 

Реальна причина розриву Тіни Кароль та Дан Балана: закулісні історії “Голосу країни”

https://youtu.be/rhr3i-PkHX0

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею