Рік без мами: як зараз живе дочка Юлії Началової?

Author name 15 Квітня 2020 в 16:04

Поділитися статтею

Юлія Началова з донькою Вірою
Юлія Началова з донькою Вірою

Співачка Юлія Началова померла в березні 2019 року від зараження крові. У неї залишилася неповнолітня дочка Віра.

Маленькій Вірі зараз всього 13 років і цього року вона закінчує 7 клас. Уже в цьому віці на дівчинку впали справжні життєві випробування: її батьки розлучилися, коли їй було всього 5 років. А в 12 вона втратила маму, яка померла через тяжку хворобу.

Зараз дочка Юлії Началова і футболіста Євгена Алдонына живе разом з бабусею і дідусем — батьками співачки. Але батько постійно контактує і бере всіляку участь у вихованні доньки. Він відвідує усі шкільні свята і заходи, приїжджає на свята і проводить вихідні з дочкою. Після розлучення Євген і Юлія зберігали теплі і дружні відносини. Сам футболіст проживає з другою дружиною і двома дітьми, які народилися в цьому шлюбі.

Вера с мамой и папой
Віра з мамою і татом

Рішення про те, що Віру виховуватимуть бабуся з дідусем прийняли на родинній нараді. Обговорили, що батьки співачки мають більше можливостей для забезпечення дівчинці комфортного і спокійного життя.

Сама Віра потихеньку виходить з депресії. Вона відмінно вчиться в школі і бере участь у різних олімпіадах. Від мами вона успадкувала прекрасний голос і любов до музики. Дівчинка активно займається вокалом і навчається грі на фортепіано. Родичі всіляко підтримують ці захоплення, адже і сам дідусь, батько Началової, — музикант.

Бабуся і дідусь дуже трепетно ставляться до онуки і намагаються обмежити її контакти з журналістами. Після смерті матері вона тільки один раз з’явилася в програмі Малахова “Прямий ефір”. Дівчинка розповіла про те, якою була Юлія, і як вона намагалася перебороти свої недуги.

Вера с бабушкой и дедушкой
Віра з бабусею і дідусем

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею