5 секретів Алли Пугачової, які зірка естради приховувала від колишніх чоловіків і близьких людей

Author name 18 May 2021 в 22:05

Поделитесь этой статьей

Пугачова показала обличчя крупним планом
Пугачова показала обличчя крупним планом

Незважаючи на те, що Алла Борисівна Пугачова – досить знаменита і відкрита особистість, у неї, як і у будь-який селебріті є свої скелети в шафі. Згодом вони випливають і стають загальним надбанням.

У цій статті ми познайомимо вас з п’ятьма найдивовижнішими фактами про Аллу Пугачову, які зірка довго приховувала і від своїх чоловіків, і від ЗМІ, і від шанувальників, і навіть від близьких друзів!

У дитинстві не була красунею

Алла – з тих, хто в дитячі роки був “гидким каченям “, але вже в юному віці перетворилося на прекрасного лебедя. За Мережі гуляють кілька фотографій маленької Алли, які її піарники так старанно намагалися приховати.

Алла Пугачова до пластики - як виглядала Примадонна
Алла Пугачова до пластики – як виглядала Примадонна

Зворотній бік медалі

У сімдесятих-вісімдесятих, коли Алла вже гриміла на всю країну, її переслідував небезпечний маніяк.

Чоловік з неврівноваженою психікою поставив собі за мету звести з життя Примадонну. На щастя, до артистки йому так і не судилося дістатися, злочинця спіймали. Але, подейкують, він був поруч з нею – навіть пробрався до неї в гримерку.

суперниця Соня

Алла Борисівна Пугачова і Софія Михайлівна Ротару практично однолітки. І перші кроки в професії робили теж одночасно. Тільки спочатку Примадонні трохи не щастило. У той час як Ротару присуджували всілякі премії та звання, Пугачова отримувала скромні гонорари. Саме тому вони завжди нібито суперничали.

Але самі артистки стверджують – ніякої ворожнечі між ними не було.

Детальніше дивіться в нашому відео на Ютуб-каналі “Одна хвилина “.

Найдорожчі і незвичайні подарунки Примадонні

Як пише видання Муз ТВ, чоловіки й шанувальники Алли нерідко балували її незвичайними подарунками. Серед найбільш знакових – ще на початку дев’яностих Філіп підніс Аллі кулон у вигляді Арлекіна, куплений в антикварному магазині Цюріха за 150 тисяч фунтів.

фобія

Незважаючи на те, що раніше зірка багато подорожувала по країні, у неї є величезна фобія- боязнь літати в літаках. Її артистка не подолала досі.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей