У мережі показали будинок мами Андрія Данилка: все життя прожила в халупі (Відео)

Author name 21 September 2021 в 15:09

Поділитися статтею

Де жила мама Андрія Данилка
Де жила мама Андрія Данилка

Мама Андрія Данилка жила в звичайному сільському будинку під Полтавою.

Зовсім недавно стало відомо, що в минулому році відомий український артист Андрій Данилко втратив маму. Цілий рік артист приховував цю сумну новину від преси і шанувальників.

Мама Данилко Світлана Іванівна пішла з життя на 83-му році життя.

Світлана Іванівна - мама Андрія Данилка
Світлана Іванівна – мама Андрія Данилка

Нещодавно журналісти Новіні.live вирішили відвідати будинок, в якому проживала Світлана Іванівна. Жінка жила в селищі Клименки, що під Полтавою. Будинок, в якому жила мама Данилка, маленький і старий. Однак двір виглядає доглянутим. Схоже на те, що після смерті господині будинку, хтось доглядає за територією.

Будинок мами Андрія Данилка
Будинок мами Андрія Данилка
Будинок мами Андрія Данилка
Будинок мами Андрія Данилка

Варто відзначити, що сам Андрій Данилко проживає в розкішній квартирі в самому серці столиці – на Хрещатику. Також він має заміський будинок.

За словами сусідів Світлани Іванівни, Андрій Данилко приїжджав до мами, але дуже рідко. Артист не раз кликав маму переїхати ближче до неї, але жінка не погоджувалася, оскільки звикла жити в селі.

Варто зазначити, що доля Світлани Іванівни була дуже не простою. Сім’я Андрія була малозабезпечена. Його батько працював водієм і пішов з життя від онкологічного захворювання, коли хлопчикові було всього 7 років. Забезпечувати двох дітей довелося мамі артиста. Світлана Іванівна працювала в 2-3 зміни, щоб хоч якось піднімати на ноги дітей.

https://www.youtube.com/watch?v=FGONt7lANRw

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею