Леся Никитюк відзначає 33-річчя: історія успіху зірки українського телебачення

Author name 19 October 2020 в 13:10

Поделитесь этой статьей

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Сьогодні, 19 жовтня, відома українська телеведуча Леся Никитюк святкує свій 33 день народження.

Зараз Леся Никитюк – одна з найбільш популярних і затребуваних ведучих українського шоу-бізнесу. Однак мало хто знає, через що дівчині довелося пройти, щоб домогтися успіху.

В одному з інтерв’ю Леся зізналася, що колись їй доводилося подавати каву Насті Каменських і вона навіть не мріяла про те, що колись буде блищати на екранах.

Леся Никитюк - головна ведуча "Нового каналу"
Леся Никитюк – головна ведуча “Нового каналу”

Дещо з біографії Никитюк

Леся Іванівна народилася 19 жовтня 1987 році в маленьким містечку Хмельницький в родині звичайних робітників. Дівчина з дитинства була дуже харизматичною і активною. Не дивно, що вже в підлітковому віці Леся заявила батькам, що йде підкорювати шоу-бізнес. У 2009 році Никитюк Никитюк засвітилася на телеекранах в шоу «Бігуді шоу» на телеканалі ТЕТ, а через 2 роки стала учасником шоу «Розсміши коміка», де їй вдалося розсмішити суддів і отримати 10 000 гривень.

Леся Никитюк на "Розсміши коміка"
Леся Никитюк на “Розсміши коміка”

2012 став справжнім проривом для починаючої зірки. Вона стає провідною однією з найпопулярніших тревел-шоу «Орел і решка».

Леся Никитюк в шоу "Орел і решка"
Леся Никитюк в шоу “Орел і решка”

Харизматичність, простота і тонкий гумор підкорили серця телеглядачів і кар’єра Лесі стрімко пішла вгору. Зараз Леся Никитюк є провідною топових телепередач на «Новому каналі»: «Хто проти блондинок», «Хто зверху», «Lе маршрутка» та інші.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей