“Цей Корабель сьогодні поведу я! ” – Анастасія Волочкова вчиться керувати кораблем (Фото)

Author name 28 Липня 2021 в 14:07

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Нещодавно Анастасія Волочкова розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона стоїть біля кафе у вигляді корабля.

Ким ви хотіли бути в дитинстві? Як правило, всі хлопчики хочуть бути пожежниками, капітанами або космонавтами. Дівчата напевно хотіли бути Попелюшкою, принцесою або красивими ельфами. Коли людина підростає, то пріоритет змінюється в залежності від його оточення, виховання і того, що йому порадять рідні.

Правда як правило саме поради тата і мами найменше слухають “розумні” сучасні діти. Вони вважають, що самі себе виховали та зараз потрібно дивитися, що в тренді яка професія і як можна швидко і без зусиль заробити багато грошей. Хоча не всі.

Не всі представники шоу-бізнесу в дитинстві думали, що стануть актрисами або співачками. Але напевно все, хто для себе визначив як мета – Олімп шоу-бізнесу хочуть стати популярною зіркою. Деяким це вдається. Інших доля не балує і вони багато років намагаються по тернистій стежкою дістатися до вершини, щоб їх впізнавали, обожнювали та вважали талановитими.
Але талант, як і любов не купиш ні за які гроші. Талант в людині або є або його немає!

А мрія іноді збувається якщо ти цього сильно хочеш і прагнеш до її досягнення.

Нещодавно Анастасія Волочкова розмістила на своїй сторінці в інстаграм фотографію, де вона стоїть біля кафе у вигляді корабля. Чи то жартома, чи то серйозно, Анастасія Волочкова підписала під фотографією, що цей корабель поведе вона.

Напевно жартома, але може у неї той же була мрія в дитинстві, коли вона читала про піратів “Острів скарбів”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею