(Відео) “Сливки суспільства “: Меладзе, Валерія, Пресняков, Басков та інші – в “Нічному рандеву “

Ігор Крутой вирішив порадувати його шанувальників і просто цінителів музики вершками суспільства шоу-бізнесу.

Завжди хочеться доторкнутися до прекрасного – світу шоу-бізнесу. Тільки талановитому шоу-бізнесу! Чи не тим хто стрибає на сцені в дивовижних нарядах і вважають, що чим менше на них одягу, тим красивіше і талановитіший зірка. Звичайно якщо є відмінна фігура, то чому ж її не показувати? Однак все питання, де ця “червона риска”, яку не можна переходити.

Хоча – це також питання моралі. Всі намагаються швидше піднятися на Олімп слави.

Однак є воістину талановиті та красиві люди, обдаровані природою.

Ігор Крутой

Ігор Крутой вирішив порадувати його шанувальників і просто цінителів музики вершками суспільства шоу-бізнесу. Звичайно сюди не всі увійшли, але на думку Ігоря Крутого – це гідні люди та до того ж талановиті.

Він вибрав пісню “Нічне рандеву” – це хіт з 90 років. Він вибрав його не випадково. У той час цей хіт викликав багато емоцій і бажань потанцювати. Поверніться в ті далекі часи нашої молодості. Ця пісня нагадує нам наскільки життя коротке і прекрасне. А молодість дається тільки раз.

Подивіться і послухайте цю пісню у виконанні Агутіна, Лайми, Баскова, Преснякова, Валерії, Миколаєва, Меладзе.

Вона повинна вам нагадати ті часи коли та ви були молодими та з амбіціями. Як швидко пролетіло життя!
Нотки ностальгії не повинні у вас викликати сильний смуток – просто послухайте і постарайтеся ні про що не думати – просто згадайте!

 

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.