“Лисіюча” Анастасія Волочкова дізналася від стиліста як зберегти волосся

Author name 10 Лютого 2022 в 10:02

Поділитися статтею

Анастасія Волочкова
Анастасія Волочкова

Ганна Рочева, яка є стилістом та перукарем, пояснила, що зачіска Анастасії Волочкової, яка дивує багатьох шанувальників та глядачів, пов’язана з тим, що вона неправильно доглядає волосся.

Багато людей, особливо у віці, помічають, що у них стає мало волосся на голові. Це з різними причинами, зокрема і з генетичними.

А для представників шоубізнесу рідке волосся на голові – може призвести до падіння популярності серед шанувальників та глядачів. Це нікуди не годиться, і з цим треба щось робити.

Нещодавно у засобах масової інформації поповзли чутки про балерину Анастасію Волочкову. Про її зачіску та волосся. Шанувальники припустили, що Анастасія Волочкова стрімко лисіє. Проте як завжди такі чутки виявилися лише чутками, хоча якщо подивитися останнім часом на Анастасію Волочкову, то складається враження, що вона стрімко втрачає волосся.

Анастасія Волочкова

Однак це пов’язано з нестачею вітамінів. Ганна Рочева, яка є стилістом та перукарем, пояснила, що зачіска Анастасії Волочкової, яка дивує багатьох шанувальників та глядачів, пов’язана з тим, що вона неправильно доглядає волосся. А також дається взнаки неякісна робота майстрів.

Ганна Рочова констатувала, що це не облисіння. На її думку – це неякісно зроблене фарбування. Волосся просто обламалося. А якщо придивитися до коріння волосся, то їхня густота відмінна.

Раніше Анастасія Волочкова не схотіла зробити накладні локони. Вона зробила каре з чубчиком і трохи висвітлила свій блонд на один тон. Тому шанувальники Анастасії Волочкової одразу помітили це і зробили висновок, що вона лисіє.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею