“Він був принциповим”: Сумська у день народження покійного батька згадала, як він висловив протест СРСР

На честь дня народження померлого батька Ольга Сумська поділилася з шанувальниками зворушливою історією молодості Сумського. Акторка розповіла, як він висловив свій протест СРСР

Українська знаменита актриса на честь дня народження свого покійного батька поділилася з підписниками у соціальній мережі спогадами про молодість та творчий шлях Сумського. 6 вересня В’ячеславу Сумському могло виповнитись 88 років, тому його знаменита дочка вирішила на згадку про батька розповісти шанувальникам, яким він був у юності.

В’ячеслав Сумський – український театральний діяч, великий актор та чудова людина, яка продовжила династію артистів. Про батька зіркових  сестер Сумських із теплотою згадують його родичі, учні та шанувальники. В’ячеславу Ігнатовичу дякують навіть ті, кому особисто ніколи не щастило бути з ним знайомими.

Теплі емоції та сильну любов до нього відчуває і його дочка Ольга Сумська. Так, на особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм українська актриса поділилася архівними фотографіями свого зіркового батька. Сумська констатувала, що біль, що прийшов після смерті рідної людини, ніколи не вщухне, а вся його родина завжди пам’ятатиме, якою чудовою людиною він був.

У соціальній мережі Інстаграм Ольга Сумська поділилася архівними знімками батька
У соціальній мережі Інстаграм Ольга Сумська поділилася архівними знімками батька

Ольга Сумська прикріпила фотографії різних життєвих періодів В’ячеслава Ігнатовича – на одних чорно-білих знімках чоловік зображений ще зовсім молодим та юним, а на інших Сумський вже у віці з усмішкою на обличчі спілкується зі своїми шанувальниками.

Ольга Сумська опублікувала фотографії батька в оточенні родини – на одному зі знімків чоловіка зображено зі своїми доньками. Українська актриса поділилася фотографією, на якій Сумський знаходиться у сценічному образі – строгий чорний класичний костюм та симпатичний капелюх.

На честь 88-го дня народження батька акторка вирішила поділитись історією зі свого дитинства. Ольга згадала, як її тато відмовився від найвищої нагороди тих часів – звання народного артиста Радянського Союзу.

Українська артистка та спадкоємиця театральної династії розповіла підписникам, що її батько був людиною принципу. Це виявлялося у багатьох життєвих подіях, а особливо, коли йому дали звання народного артиста Радянського Союзу. Від звання він відмовився.

В'ячеслав Сумський на архівних знімках
В’ячеслав Сумський на архівних знімках

На зборах оголосили, що В’ячеславу Сумському надано звання народного артиста СРСР! На це тато сказав: “Я відмовляюся від цього звання, бо я народний артист України і мені цього достатньо”.

, – розповіла в Інстаграм зірка.

Поділитися статтею

Зараз читають

Оля Полякова

Оля Полякова похвалилася шикарними формами в крихітному бікіні: шанувальники в захваті

Оля Полякова не перестає радувати шанувальників новими фотографіями з відпочинку на Мальдівських островах.
Зірки, яких більше немає

Зоряні могили: як виглядають місця поховання Фріске, Началової, Ланового та інших

Місця поховань публічних людей завжди відрізняються особливою помпезністю.
Співачка Максим зізналася в згубній пристрасті, яка мало не звела її з життя

Співачка Максим розповіла про свій алкоголізм – ось куди вона пропала зі сцени

В гостях програми "Доля людини " у Бориса Корчевніковим була співачка Максим, про яку останнім часом тільки й говорять.
Влад Яма

Влад Яма вперше показав всю сім’ю в зборі: красуня-дружина, підрослий син і щасливі батьки...

Відомий український хореограф і суддя проекту «Танці з зірками» Влад Яма вперше показав всю свою сім'ю в зборі. Шанувальники захоплені сімейною ідилією танцюриста.

Популярне за тиждень

Популярне