Невістка Оксани Марченко переплюнула свекруху і виглядає як світова топ-модель: живе в розкоші і брендах

Єдиний син Оксани Марченко від першого шлюбу Богдан одружився в 2020 році на дівчині на ім'я Катерина. Як виглядає невістка скандальної телеведучої і чим вона живе, читайте далі в матеріалі.

Син Оксани Марченко Богдан одружився в 2020 році у віці 23-х років. Обраницею хлопця стала дівчина на ім’я Катя, яка являється фотографом.

Весілля проходило на широку ногу з особливим пафосом. На весіллі пасинка Медведчука виступали українські зірки, серед яких Олег Винник, Світлана Лобода, Вєрка Сердючка та інші. Торжество проходило в дорогому київському ресторанному комплексі на березі Дніпра. Серед запрошених гостів була вся місцева еліта: бізнесмени та політики.

Невістка Оксани Марченко переплюнула свекруху і виглядає як світова топ-модель
Невістка Оксани Марченко переплюнула свекруху і виглядає як світова топ-модель

Вже через півроку після весілля стало відомо, що Катерина народила первістка. Хлопчика назвали на честь Медведчука Віктором. Вагітність невістки Марченко приховувалась до останнього. Дівчина, яка активно веде Інстаграм-блог, ні разу не опублікувала там фото з вагітним животом і не натякнула на свій стан. Вже після народження дитини всі зрозуміли, що 23-річний Богдан так швидко одружився, бо його кохана була при надії.

Как выглядит сын и невестка Оксаны Марченко
Невістка Оксани Марченко переплюнула свекруху і виглядає як світова топ-модель

Після одруження Катя почала все частіше публікувати фото з власного життя в соціальній Мережі в Інстаграм. Часто на фото дівчини можна було розгледіти будинок, в якому вона живе з чоловіком, а також найдорожчі автівки.

Якщо продивлятися Інстаграм невістки Марченко, одразу стає зрозуміло, що дівчина живе на широку ногу і ні в чому собі не відмовляє. Її одяг і сумки коштують десятки тисяч доларів, а серед прикрас – діаманти та інше дорогоцінне каміння.

Невістка Оксани Марченко переплюнула свекруху і виглядає як світова топ-модель
Невістка Оксани Марченко переплюнула свекруху і виглядає як світова топ-модель

Втім Катерина в своєму блозі зовсім не розповідає про подружнє життя і тим більше про свою свекруху. Очевидно, для дівчини це заборонена тема.

Після початку повномасштабної війни в Україні Катерина майже повністю перестала вести свій Інстаграм-блог і лише зрідка показує свіжі фото і відео. Судячи із невеликої кількості публікацій, Катя виїхала з дитиною та чоловіком з України в перші дні війни і зараз знаходиться в якійсь теплій країні, адже публікує пляжні фото.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль і Оля Полякова

Організатори шоу “Маска ” публічно вибачилися перед Тіною Кароль за образливі слова Полякової...

Організатори шоу "Маска" вибачилися перед Тіною Кароль за образливі слова сказані Олею Поляковою в ефірі програми.
Зіркові пари, що побралися й обвінчалися у 2022 році

Одруження зірок 2022: Марія і Олександр Кривошапки, Квіткова і Добринін, Ілона Гвоздьова та Іван...

Війна не може стати на заваді коханню. І якщо закохані вирішили бути разом, то зроблять це за будь-яких умов. Хто з зірок наважився побратися в 2022 році?

Тіна Кароль і мама Дана Людмила Балан на пляжі: хто гарніший та гарячіший на...

Можлива майбутня свекруха Тіни Кароль Людмила Балан у свої 64 роки виглядає просто чудово. Дивлячись на фото Тіни та Людмили важко визначитися, хто з них гарніший.
Оксана Байрак

(Фото) Чи стала 58-річна Оксана Байрак мамою? Кінорежисерка показала фото з дитиною

Режисер раніше говорила, що хотіла стати мамою дівчинки, яку б назвала Лізою. Перший раз фото з дівчинкою було опубліковано у соціальній мережі у 2019 році.

Популярне за тиждень

Популярне