Брати Софії Ротару підвели рідну сестру: музичної кар’єри не зробили, бізнес на гроші родички завалили

У великій дружній родині Ротарь співали всі – тато і шестеро дітей. На велику сцену вдалося пробитися лише Софії і Ауріці. А решта сестер і братів не досягли великих успіхів у мистецтві.

Найстарша донька бригадира виноградарів Михайла Федоровича Зінаїда втратила зір через хворобу, тому не могла займатися концертною діяльністю. Софія Михайлівна з теплотою згадує, як старша сестра допомагала молодшим дітям робити домашні завдання. Зараз вона мешкає в спеціальному будинку для людей з вадами здоров’я у Кишиневі.

Три сестри Софії Ротару: Ауріка, Зінаїда, Лідія

Лідія замолоду співала в ансамблі “Черемош” у Чернівцях. Втім, згодом відкрила ресторан і зайнялася бізнесом.

Ауріка – найменша в родині. Після закінчення школи поїхала до Чернівців навчатися у музучилищі. Разом із Лідією вони співали дуетом, який користувався шаленою популярністю. Та коли дівчина вийшла заміж, переїхала з чоловіком до Києва і продовжила співочу кар’єру там.

Брат Софії Ротару Анатолій

Ще у Софії Ротару є двоє братів – Анатолій Ротарь та Євгеній Ротарь. Був час, коли вони працювали у Кишинівському ВІА «Оризонт». Хлопці грали на гітарах і співали. Та згодом розчарувалися у музиці й повернулися до рідного села Маршинці.

Брати взялися обробляти 300 га землі. Анатолій сам їздить на тракторі. Іменита сестра хотіла зробити з Толі і Євгена бізнесменів і купила їм пивоварений завод. Гадала, що чоловіки розвиватимуть цю справу і матимуть хороші прибутки. Та діло не вигоріло – Ротарі все завалили.

Софія Ротару з братом Євгеном

Тепер у родині залишилося лише кафе “Софія”. Сама спонсорка побувала в цьому закладі харчування лише один раз. Та й навідується до рідного села дуже рідко – десь раз на рік.

Маршинці розташовані за 30 км від Чернівців і дуже близько до кордону з Молдовою. В рідному домі зірки мешкає молодший Євген з Тетяною. Поряд звели новий ошатний будинок, де поселився Анатолій з родиною.

Поділитися статтею

Зараз читають

Єфремова засудили до восьми років колонії загального режиму

Стало відомо, в яких умовах Михайло Єфремов знаходиться в СІЗО

Справа Михайла Єфремова нарешті отримала розв'язку.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 19 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що підготували вам планети...

Ви усунете перешкоди, які виникли на вашому шляху. Розраховуйте лише на себе. Складіть план і просто дійте згідно з планом. У вас має бути мета!
Зірки назавжди відмовилися від м'яса

Jerry Heil, Маша Єфросиніна, Віктор Андрієнко відмовилися від м’яса: які ще продукти виключили з...

Чимало відомих нам людей є вегетаріанцями. Одні з них принципово не хочуть їсти нещасних тваринок, а інші відмовилися від білкової їжі через проблеми зі здоров'ям.
Лєра Кудрявцева розкрила секрети краси

Ведуча Лєра Кудрявцева не змінюється 20 років поспіль: у чому секрет ідеального вигляду 51-річної...

Звісно, як і кожна людина, ведуча Лєра Кудрявцева потроху старішає. Але зі сцени чи екрану телевізора 51-річна жінка виглядає так само привабливо, як і кілька десятиріч тому.

Популярне за тиждень

Популярне