Як виглядає невістка Михайла Поплавського: ходить по концертах свекра і красується на конкурсах краси

У мережі показали, як виглядає красуня-невістка відомого українського артиста і ректора КНУКіМ Михайла Поплавського. Дівчина активно будує свою кар'єру

Михайло Поплавський, легендарний український артист і славнозвісний ректор Київського університету з першим у світі Тік-Ток факультетом, виховав сина Олександра. Зараз чоловікові 41 рік і він виховує вже свою дитину, яку йому подарувала кохана дружина Аліна. Що відомо про невістку Михайла Поплавського та чим вона прославилась не лише на українській, а й на світовій арені?

Невістка Михайла Поплавського

Син відомого українського співака давно одружений з красунею Аліною Поплавською. Разом подружжя виховує спільного сина, але на публіці вони з’являються не часто.

Як виглядає невістка Михайла Поплавського
Як виглядає невістка Михайла Поплавського

Попри свого медійного батька, син українського артиста Олександр не полюбляю з’являтись на публіці. Єдина особа в родині Поплавського молодшого, яка “показує” життя сім’ї зсередини – це дружина Олександра. Аліна Поплавська активно займається своєю модельною та вокальною кар’єрою.

2019 року зіркова дружина отримала титул Місис України. Аліна Поплавська активно бере участь у різних модельних заходах, але останнім часом куди активніше займається саме співом.

Невістка Михайла Поплавського стала Місис України 2019
Невістка Михайла Поплавського стала Місис України 2019

Варто зазначити, що вокальна кар’єра Аліни Поплавської просувається так само успішно, як і модельна. Зірка має чимало якісних композицій, а 2021 року невістка українського артиста й взагалі здобула відзнаку від музичної премії “Українська пісня року”.

Аліна Поплавська досягає успіху самостійно
Аліна Поплавська досягає успіху самостійно

Безперечним плюсом є той факт, що Аліна Поплавська досягає кар’єрних вершин виключно власними силами. Свекор дівчини в одному з інтерв’ю чесно відповів на запитання, чи допомагає він своїй невістці. Михайло Поплавський душею не кривив і заявив, що в нього є достатньо особистих справ, тому він навіть не лізе в кар’єру дружини свого сина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Закуска з крабових паличок

Святкова закуска з крабових паличок з яєчною начинкою: смачно, швидко і виглядає красиво

На столі закуска виглядає дуже ошатно, а готується з доступних продуктів.
ТОП-10 розлучниць

(Відео) ТОП-10 цинічних розлучниць. Вони зруйнували чужі родини і отримали “ефект бумеранга “...

Пристрасть, а іноді просто грошовий розрахунок, змушують людей діяти на іншому.
Менді Харві

(Відео) Глуха співачка отримує “ЗОЛОТУ КНОПКУ ” від Саймона Кауелл за пісню ...

Ніхто не міг подумати, що ця мужня дівчина зможе так чуттєво і душевно виконати свою пісню.
Молода пара

Пара перетворила будинок 1930 років в сучасний барвистий будинок своєї мрії (Фото)

Проте шлях оновлення далекий від завершення для пари, яка тепер приступає до розширення свого будинку, щоб створити набагато більшу кухню і їдальню.

Популярне за тиждень

Популярне