Леся Нікітюк показала свого батька, якого міцно і зворушливо обійняла: “Ів-сент-Іван передає вітання”

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк обожнює своїх батьків і дуже часто приїздить до них у Хмельницький. Зірка показала, від кого взяла таке почуття гумору.

Леся Нікітюк зараз є однією з найпопулярніших українських телеведучих, яка веде багато розважальних проектів на Новому каналі і світиться на багатьох світських заходах. Такого рівня популярності Леся досягла власною працею і наполегливістю, цим вона в батьків. Нікітюк народилась в родині робітників машинобудівельного заводу “Укрелектроапарат” в Хмельницькому.

З дитинства майбутня телезірка не боялася ручної праці, вона поралась по дому і вигадала, як заробити грошей, поки батьки були на роботі. Леся знайшла на балконі яблука, набрала пару відер і пішла на ринок торгувати, поки одного разу покупцем не стала її мама.

Чого не відняти в сім’ї Нікітюк — почуття гумору, всі в зірковій родині вміють влучно пошуткувати. Також вони дуже дружні і багато часу проводять разом, коли Леся не зайнята зйомками. Ведуча постійно їздить з Києва до батьків у Хмельницький, а під час повномасштабної війни Леся з рідними влаштувала волонтерський притулок для переселенців і активно зайнялась благодійною діяльністю, допомагаючи українцям не тільки словом, але і ділом.

Леся Нікітюк волонтерить
Леся Нікітюк волонте

Нарешті Нікітюк повернулась до улюбленої справи і почала зніматись в новому проекті для Нового каналу, який називається “Є питання”. В перерві між знімальними днями телеведуча поїхала в гості до тата з мамою і показала підписникам свого Інстаграм-блогу, як вони виглядають.

Ів-сент-Іван передає вітання

, – написала Леся під фото з татом.

Леся Нікітюк показала свого батька, якого міцно і зворушливо обійняла
Леся Нікітюк показала свого батька, якого міцно і зворушливо обійняла

Свою маму Нікітюк називає — Мама Кет, насправді вона Катерина Петрівна, а батько Іван Іванович. В Хмельницькому у батьків часто також гостює улюблений пес знаменитості Рафік.

Леся Нікітюк показала свою маму
Леся Нікітюк показала свою маму

Поділитися статтею

Зараз читають

Валентина Хамайко поділилася рецептом смачної гречки

Гречка з родзинками і грибами: рецепт від ведучої 1+1 Валентини Хамайко

Українська ведуча Валентина Хамайко поділилася ідеальним рецептом приготування гречки, за яким вона готує для своєї сім'ї.
Яке свято 14 грудня і що в цей день вважається поганою прикметою

Яке свято 14 грудня і що в цей день категорично не можна робити: прикмети...

У понеділок, 14 грудня під всьому світі згадують тих, хто брав участь в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Який у вас тип особистості згідно вашого знака зодіаку, відповідно до астрології

Наші знаки зодіаку, здається, сильніше впливають на те, наскільки ми інтроверти або екстраверти, а також на те, як ми підходимо до життя.
Софія Ротару

Софія Ротару виступить на концерті до Дня Незалежності України: прямо з російського Сочі

Співачка Софія Михайлівна Ротару дає концерти як в Україні, так і в Росії. Нехай її виступу зараз в основному і корпоративні, на концертах її теж можна побачити.

Популярне за тиждень

Популярне