Колишня свекруха Ані Лорак живе в Туреччині: як виглядає старенька мама Мурата Налчаджиоглу

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу нещодавно поїхав у робочих справах на свою Батьківщину у Туреччину і навідав там свою сім'ю. Чоловік показав, як виглядає його мама.

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу одружилися у 2009 році. Тоді публіка довго обговорювала, як справжня супер-зірка Ані Лорак вийшла заміж за звичайного працівника турецького готелю. Втім, сама співачка запевняла, що Мурат — її перше справжнє кохання і їй байдуже, який він має соціальний статус.

Ані Лорак припала до колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу під пісню про любов
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу були одружені 10 років

У шлюбі з Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу швидко став успішним бізнесменом, адже його заможна дружина фінансувала всі його проєкти. Втім, Мурат не оцінив кохання та щедрість своєї дружини і згодом став їй зраджувати. Коли факт зради став публічним, Ані Лорак подала на розлучення.

З моменту розлучення Лорак і Мурата пройшло трохи більше трьох років, тепер кожен із них живе своїм життям. Мурат так і залишився успішним бізнесменом і тепер, завдяки колишньому шлюбі з Лорак, він став теж популярним. Так, за життям чоловіка в Інстаграмі спостерігають майже 80 тисяч підписників. У своєму блозі чоловік показує моменти особистого життя, а також розповідає про бізнес.

Так, нещодавно Мурат Налчаджиоглу зі своєю молодою нареченою поїхали на Батьківщину чоловіка у Туреччину. Звісно, чоловік навідав своїх рідних і навіть показав свою маму у своєму Інстаграм-блозі.

 Колишня свекруха Ані Лорак живе в Туреччині
Колишня свекруха Ані Лорак живе в Туреччині

Мама Мурата – жінка у віці, але виглядає доглянутою та має добрі очі. Цікаво, що зі своєю колишньою зірковою невісткою жінка спілкувалася мовою жестів. Про це ще давно розповідала Ані Лорак в одному з інтерв’ю. Співачка розповідала, що має непогані стосунки зі свекрухою, втім вона не знає ні російської, ні української мови, тож їхнє спілкування було у прямому сенсі за допомогою жестів.

Поділитися статтею

Зараз читають

Помер Михайло Горбачов: що відомо про причини смерті останнього президента СРСР

30 серпня пізно ввечері стало відомо, що помер Михайло Горбачов, останній президент СРСР. Все, що відомо про причини його смерті, читайте нижче.
Леся Нікітюк здивувала кадрами з імпозантним чоловіком

Леся Нікітюк пригадала відпочинок на романтичному курорті з близьким чоловіком: “Не просто веселий пузатик”...

Відома українська співачка сполохала мережу несподіваними кадрами з відпочинку. На тлі романтичного заходу сонця Леся Нікітюк позувала з "веселим пузатиком"

Хто залишив “МастерШеф. Битва сезонів” у 5 випуску від 17.09.2022: який учасник не впорався...

Минулої суботи кулінари традиційно змагалися за звання найкращого Шеф-кухаря країни. Хто з учасників 17 вересня не впорався з битвою та залишив телепередачу?
Розсада на вікні - практичні поради

Як і чим годувати розсаду перців і помідора, щоб урожай був хорошим?

Майбутній урожай безпосередньо залежить від якості розсади.

Популярне за тиждень

Популярне