Як виглядає розкішний будинок Руслани Писанки серед лісу: двоповерховий особняк з каміном дістався її чоловіку

Відома українська акторка Руслана Писанка неочікувано для публіки пішла з життя в липні 2022 року. Де останні роки жила зірка українського кіно і як виглядає її будинок – далі в матеріалі.

Руслана Писанка – харизматична, талановита і неймовірно красива жінка. Саме такою її назавжди запам’ятають прихильники. Нажаль, Руслана занадто рано пішла з життя. В липні 2022 року її серце зупинилося від важкої онкологічної хвороби. Їй було всього 56 років.

Життя Писанки склалося так, що вона занадто довго не могла знайти своє особисте щастя. Саме тому у неї і немає дітей. Своє справжнє кохання Руслана зустріла, коли їй вже було за 40. Ігор Ісаков – так звуть чоловіка, який прожив у шлюбі з Писанкою 10 років і був з нею до її останнього подиху.

Руслана Писанка с мужем Игорем Исаковым
Як виглядає вдівець Руслани Писанки

Коли вони одружилися, то вирішили поселитися подалі від міської метушні і прийняли рішення будувати заміський будинок на Київщині.

Ще у 2021 році Руслана Писана з чоловіком приймали в себе в гостях журналістів програми “ЖВЛ” і проводили екскурсію по своєму сімейному гніздечку.

Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку
Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку

Будинок Писанки дійсно розкішний. Він має два поверхи та велику прибудинкову ділянку, де акторка за життя вирощувала зелень і квіти. Ремонт в будинку сучасний і виконаний з натуральних матеріалів: дерева, каміння і мармуру.

Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку
Як виглядає розкішний маєток Руслани Писанки, який вона залишила у спадок чоловіку

Варто відзначити, що після смерті Руслани Писанки цей будинок перейшов у спадок її чоловіку, адже дітей вона не мала, а всі близькі родичі померли. Проте, ні розкішний маєток, ні гроші не зможуть замінити Ігорю Ісакову кохану жінку. Чоловік час від часу виходить на зв’язок у соціальних мережах і зізнається, що дуже важко переживає втрату. За останні півроку чоловік дуже змарнів і помітно постарів. Саме Ігор був з Русланою, коли вона проходила лікування у Німеччині. Він доглядав за нею і весь час був поряд, аж до останнього її подиху.

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль оголосила про концерти

Тіна Кароль запланувала великий концертний тур вже через місяць: в яких містах він буде?...

Українські зірки вже досить давно не давали концертів, і дуже втомилися від жорстких карантинних обмежень, які вганяють їх в кредити і борги.
Юрій Горбунов та Потап з Осадчою

Нерозлучні друзі і сусіди Юра Горбунов і Потап взяли лопати в руки і пішли...

Як відомо, в останні кілька днів в столиці України та інших регіонах країни досить сніжно. Іноді за пару годин весь двір може засипати кучугурами снігу.
Ксенія Мішина

Мішина вагітна? Актриса приховала округлий живіт під вільним костюмом і поскаржилася що багато працює...

Телезірка і героїня серіалу "Клятва лікаря" Ксенія Мішина нещодавно повідомила, що вона розійшлася зі своїм чоловіком Сашком Еллертом.
Альона Вінницька

Альона Вінницька зійшлася з Сергієм Большим після 2,5 років розставання: як пара подолала особисту...

Альона Вінницька в новому інтерв'ю розповіла, що вони разом з чоловіком змогли вирішити всі проблеми і зараз знову щасливі в шлюбі.

Популярне за тиждень

Популярне