Любов Успенську розкритикували за занадто молодий вид: хоче бути молодше дочки

Любов Успенська - найзнаменитіша жінка-шансоньє Росії.

Вона часто знаходиться в центрі уваги, особливо з-за своєї дочки, з якою часто виникають проблеми. То вона в чому мати народила виходить на балкон, і на неї викликають поліцію сусіди, то вона публікує в Інстаграм іграшки для дорослих, то голить голову наголо, то фарбується в сиве волосся.

Успенська опублікувала знімок після підтяжки і пластичних операцій: неймовірно молода!

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFo54o5jUUs%2F&is_from_rle

Користувач з ніком leon_leon5555 пише: Гарненько відфотошопили місяцеподібну, потім вирізали маску-обличчя і приклеїли до пальтечко смішно вийшло. Пальто окремо, а плоске обличчя окремо. Маски-шоу тривають “.

Скріншот зі сторінки Успенської

Але більшість фанатів все ж похвалили Любов Успенську за те, що вона тримає себе в хорошому стані, і радує шанувальників молодим обличчям, професійним вокалом і частими знімками.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.