“Я людей не ображаю”: екстрасенс Хаял Алекперов ошелешив Сергія Притулу своїм передбаченням

Відомий екстрасенс Хаял Алекперов у програмі Григорія Решетніка зробив передбачення для популярного телеведучого та волонтера Сергія Притули.

Багато років Григорій Решетнік веде романтичні реаліті-шоу на каналі СТБ. Тепер він спробував себе в амплуа інтерв’юера у програмі “Як ти?”. Одним із гостей став переможець “Битви екстрасенсів” Хаял Алекперов, який розповів, яким був для нього день 24 лютого 2022 року, коли росія розв’язала повномасштабну війну проти України, а також зробив прогноз для Сергія Притули.

У перший день війни Хаял зібрав усіх людей, які йому дорогі та відвіз на захід країни. Багато його знайомих іноземців бігли за кордон, але він цього не зробив, бо не хотів кидати друзів та коханих людей, не хотів зраджувати свою честь і гордість і точно розумів, що якщо поїде – не зможе спати спокійно.

Чи є дружина у Хаяла Алекперова і як вона виглядає
Екстрасенс Хаял Алекперов ошелешив Сергія Притулу своїм передбаченням

Алекперов допомагає українським захисникам не лише молитвами, а й фінансами. Він робить пожертвування через Сергія Притулу та його благодійний фонд. Коли Решетнік про це дізнався, відразу згадав, як у 2014 році на зйомках одного проекту Хаял сказав Притулі, що на нього чекає велике майбутнє і серйозна місія. Екстрасенс розповів докладніше про це:

Дуже багато людей просто на дорозі підходять і запитують – а що на мене чекає? Зрозуміло, людей я не ображаю, але… ну що на тебе чекає, що на тебе чекає… кажу – до побачення і поїхав. Я коли бачу певні сили, знаки за людьми, це три знаки – будуть труднощі, потім добре, буде нормально, все життя нормально, а ще коли я бачу крила та знак Соломон, я розумію – все, його вже ведуть, він туди піде по-любому, хоч що зроби. Ось я побачив і йому підказав. Ми всі сильні, слабких людей немає, всі по-своєму сильні. Даремно люди не приходять у цей світ, у кожного якась місія є, просто Господь не посилає даремно людей, деякі люди народжуються, живуть для доброти, для світла, для допомоги іншим людям, а деякі народжуються, щоб чинити зло, чорту чи дияволу служити, але не Богу

Поділитися статтею

Зараз читають

Фото Олега Винника 2023

Фото Олега Винника 2023: теперішній вигляд співака схвилював вовчиць і Таюне – постарів завчасно...

Відомий український співак Олег Винник вже майже рік не виходить на зв'язок зі своїми прихильниками, але свіжі фото артиста все ж просочились у Мережу. Публіка вражена тим, як сильно змінився артист за останній рік.
Що трапилося?

Власник боїться підійти собаки. Нагадує вбивство, але це не те, що здається

Люди були шоковані фотографією цуценя-Годи Корги на Facebook, але вони сміялися над собою, коли правильно прочитали пост.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №21: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Господині теж можуть готувати на кухні борщ та одночасно проходити тест. Тести не займають багато часу і домогосподарка встигне їх пройти, поки закипить вода в каструлі.
Микита

13 лютого день ангела для Микити: що означає це ім’я, характер і доля у...

Він може з задоволенням цілий день ганяти на велосипеді, дивитися мультики, а також військові фільми та серіали про тварин.

Популярне за тиждень

Популярне