Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Іра Сопонару розповіли про привілеї знайомства з Зеленським: “Інформація долітає”

Популярні учасники шоу "Ліга Сміху" розповіли про особисте знайомство і спілкування з президентом України Володимиром Зеленським, який раніше був керівником гумористичної студії "Квартал 95".

В інтерв’ю Анні Олицькій учасники “Ліги Сміху” та колективу студії “Квартал 95” відповіли на питання, чи вплинуло на їх життя під час війни знайомство з Володимиром Зеленським.

Ігор Ласточкін

Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Іра Сопонару розповіли про привілеї знайомства з Зеленським
Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Іра Сопонару розповіли про привілеї знайомства з Зеленським

Багато хто асоціює нас з Володимиром Олександровичем і дуже не хочеться його підводити. Постійно ти прораховуєш, чи може це повпливати на репутацію чи не може, ми все обговорюємо всередині нашого колективу і робимо висновки, що ми можемо робити, що ми не можемо робити, ми обов’язково повинні бути прикладом для наших шанувальників, тому що вони на нас дивляться і якщо ми там наприклад в перший же день війни кудись втікли, от що би про всю взагалі команду “Ліги сміху”, про “Квартал”, що би подумали звичайні люди? А так ми залишилися і навіть на блок-постах, коли зупиняли перевіряли автівку, бачили мене і дякували, дивувалися, кажуть – “Ви нікуди не поїхали?”. Кажу – “Ні”. “Дуже круто”, – каже. Мені так було приємно, що вони всі бачать, що ми тут, ми нікуди не втікли і що ми їх підтримуємо, перші дні блок-пости снабжали всім чим можна було.

Ірина Сопонару

Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Іра Сопонару розповіли про привілеї знайомства з Зеленським
Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Іра Сопонару розповіли про привілеї знайомства з Зеленським

Інформація до нас долітає так само як до всіх, так скажу. А те, що знайомство.. Не знаю чи впливає, мене це не торкнулось, може на хлопців з “Кварталу” – на них більша відповідальність, очікування від них більші і все таке, а з нас що, який з нас спрос, ми жінки, ми не воїни

, – відповіла Сопонару за всіх учасниць великого квартального колективу.

Юрій Ткач

Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Іра Сопонару розповіли про привілеї знайомства з Зеленським
Юрій Ткач, Ігор Ласточкін та Іра Сопонару розповіли про привілеї знайомства з Зеленським

Ми побачили Володимира Олександровича зовсім іншою людиною, якщо чесно, тому що до того ми розуміли, що це дуже сильна людина, тому що він тримав абсолютно весь “Квартал”, і у “Квартала” дуже багато напрямків було різних, і мультики, і фільми, і серіали, і авторство, і ще якісь проекти грандіозні. Він цим всім управляв, він був там першим, майже єдиним, за ким було остаточне рішення, і коли він пішов в президенти ми розуміли, що це буде дуже впливова фігура, а під час війни він розкрився зовсім іншою людиною

Привілеїв у вигляді отримання інформації від президента раніше за звичайних людей у кварталівців немає:

Нема такого, навіть коли починалася війна до мене інформація дійшла, тому що в мене там як у всіх людей є хтось в СБУ, хтось в МВД, хтось в різних структурах і звідти долітали всякі історії, що почнеться війна і всі вказували на конкретну дату. Але коли я в час ночі подзвонив 23 лютого Кошовому, він проснувся, каже – “Шо ти хочеш?”. Я кажу – “Війна, ти щось чув про це?”. Він каже – “Юри, іди бух*ни і ляж спати”. Ну тобто він так спокійно. А потім коли о четвертій ранку все почалося, то дружина його, Ксюха подзвонила моїй і сказала – що ви робите, куди ви будете йти, що робити і так далі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Наталія Масленнікова

Як живуть учасниці шоу “Холостяк”поза камерами: колишня “наречена” розкрила всі секрети

Колишня учасниця шоу "Холостяк" відкрила завісу за лаштунки передачі. Як насправді живуть дівчата поза камерами? Читайте у матеріалі.
Діти граються

Небезпечна гра добралася і до України: чого бояться батьки?

Увесь світ говорить про неї. Ця гра називається «Виклик стрибка» (jump challenge) і вона зовсім не схожа на звичайні дитячі ігри.
Одна з 12 страв

(Відео) Новорічне меню 2022: 12 страв на 8 осіб. Все просто бюджетно та смачно!...

Готуються ці страви просто і навіть господиня-початківець коли керуватиме поетапно представленим у цій статті відео, зможе без проблем все приготувати.
У росії зникла Тетяна Кравченко, яка зіграла Валюху в серіалі Свати

Садальський повідомив про зникнення 69-річної Кравченко зі Сватів: “Усі спроби зв’язатися виявилися марними”

Колега відомої актриси українського походження повідомив, що вона зникла безвісти. Про деталі Садальський висловився після зірваної прем'єри вистави у Пітері

Популярне за тиждень

Популярне