Тіна Кароль вперше публічно зізналася в своїх почуттях до Дана Балана: «Поки ми є одне в одного — серце буде битися»

Author name 6 Листопада 2020 в 12:11

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Популярна українська співачка Тіна Кароль публічно зізналася в почуттях до сцени, яка подарувала їй знайомство з Даном Баланом. Зірка здивувала шанувальників своїми одкровеннями, адже вона досить рідко ділиться особистим.

Виконавиці хіта «Ноченька» вже давним-давно приписують роман з відомим у всьому світі молдавським співаком. Потенційній парочці вдається утримуватися від коментарів на цю тему і одночасно підігрівати інтригу.

Фанати вже чекають не дочекаються, коли ж артисти розкриють всі карти, однак навряд чи це станеться найближчим часом.

Тина Кароль и Дан Балан
Тіна Кароль і Дан Балан

Наприклад, в інтерв’ю для «Світського життя» Катя Осадча надала зірковій гості шанс розставити всі крапки над i, на що Кароль відповіла питанням: «А навіщо?».

Проте в спілкуванні з шанувальниками своєї творчості співачка намагається бути максимально відвертою. Так, в її Instagram-стрічці з’явився знятий фан-клубом Тіни ролик з лаштунками Всеукраїнського туру, який знаменитість супроводила зворушливим посланням про те, що для неї означає сцена:

«Це мій духовний дім. У кожному місті цей дім різний, і гості, мої глядачі, в ньому різні. Залишитися без сцени — це осиротіти».

Тина Кароль на сцене
Тіна Кароль на сцені

Далі Тіна підкреслила, що цей рік був неспокійний, адже через карантин постійно змінювалися дати довгоочікуваних концертів, але попри все вона все одно радувала і буде продовжувати радувати слухачів:

«Поки ми є одне в одного — наше серце буде битися. В кожній ноті, в кожному слові, в кожному з вас. Виявилося, щастя в простому криється — знайти своїх і заспокоїтися», — завершила Кароль звернення до шанувальників рядком з нової пісні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею