Як виглядає справжня мама Вєрки Сердючки і чому Данилко не любить їздити додому на батьківщину

Author name 16 Листопада 2020 в 19:11

Поділитися статтею

Андрія Данилка вся Україна знає, як Вєрку Сердючку, у якої є своя сценічна мама. Сьогодні ми покажемо, як виглядає справжня матір артиста і розповімо, чому він так не любить їздити додому.

Герой нашої сьогоднішньої статті народився в Полтаві. Його батько, Михайло Семенович, помер від раку легенів, коли Андрію було всього 7 років.

Мати, Світлана Іванівна, була змушена брати по три зміни на роботі, щоб діти ні в чому не мали потреби. У Данилко також є старша сестра Галина.

Андрей Данилко в детстве с мамой
Андрій Данилко в дитинстві з мамою

Зараз мамі артиста 83 і вона живе в селі Клименки Полтавської області, там у неї є власний город, господарство і свіже повітря. Жінка в радість собі займається сільським господарством, а переїхати ближче до сина в Київ навіть і не думає.

Мама Данилко Светлана Ивановна
Мама Данилко Світлана Іванівна

Сам співак розповідав, що Світлані Іванівні не подобається велике місто, тому вона лише іноді відвідує спадкоємця в гостях. Він же не любить приїжджати на малу батьківщину, але зі свого боку фінансово допомагає сім’ї, так що живуть вони безбідно.

До речі, в столиці Андрій влаштувався непогано — він живе в самому центрі на вулиці Хрещатик, хоча і вважає, що за мірками зірок у нього досить скромна квартира.

Дом на Крещатике, в котором у Данилко есть квартира
Будинок на Хрещатику, в якому у Данилко є квартира

На відміну від багатьох інших українських знаменитостей показувати особистий затишний куточок публіці Сердючка не збирається, так що шанувальники можуть на це не сподіватися, причому ні в найближчому, ні в далекому майбутньому.

Більше про життя артиста дивіться у відео:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею