Софія Ротару повертається на велику сцену після річної перерви. Скільки тепер коштує її виступ?

Author name 20 Листопада 2020 в 13:11

Поділитися статтею

Софія Ротару
Софія Ротару

Легендарна радянська і українська співачка Софія Ротару після перерви тривалістю в рік повертається на велику сцену. Скромничати зірка не збирається і знижувати ціну за свої виступи теж.

Про це розповів концертний директор героїні нашої сьогоднішньої статті Сергій Лавров. За його словами, Софія Михайлівна і багато інших артистів в умовах світової пандемії позбулися роботи.

Софія Ротару показала розкішний особняк під Києвом
Софія Ротару

Незважаючи на це, її розцінки залишилися на колишньому рівні — один концерт виконавиці обійдеться в чималі 50 тисяч доларів. Така вартість обумовлена зростанням євро, оскільки гонорар вона отримує виключно у валюті.

Крім того, у Ротару дорогі супутні витрати — квитки на літак, оренда готелю для неї самої і для колективу, оренда VIP-залу.

Сергей Лавров и София Ротару
Сергій Лавров і Софія Ротару

Виходить, що витрати на один лише приїзд співачки обходиться організаторам в гонорар Баскова. Очевидно, через це замовники на даний момент співпрацюють з музикантами дешевше, оскільки в індустрії криза і грошей ні у кого немає.

Разом з цим Ротару іноді дає безкоштовні виступи, що і збирається зробити найближчим часом, правда в Росії. Після переговорів з продюсером Ігорем Крутим зірка дала добро приїхати в Москву:

«Вона виступить на «Пісні року» і навіть готова відсидіти для цього карантин», — зазначив Лавров, підкресливши, що поява Софії Михайлівни на фестивалі буде безкоштовною.

София Ротару на «Песне года» в 2019 году
Софія Ротару на «Пісні року» в 2019 році

А для підняття настрою пропонуємо вам подивитися відео з конфузами відомих зірок естради, включаючи і героїню статті:

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею