Підірвали Інтернет. Жіночий квартал заспівали про коронавірус

Author name 30 Березня 2020 в 22:03

Поділитися статтею

Жіночий квартал
Жіночий квартал

Учасниці комедійного шоу «Жіночий квартал» переробили текст української народної пісні. Відео, де вокальний квартет проекту виконує адаптовану композицію, вже набрало більше півтора мільйона переглядів. Чим актриси здивували користувачів, читайте в нашому матеріалі.

На сторінці шоу у Фейсбуці «Жіночий квартал» опублікували відео, в якому дівчата з вокального гурту проекту співають про коронавірус. Вони переписали текст української народної пісні «Чом ти не прийшов?», в комедійній формі адаптувавши її під актуальну тему.

«Чом ти не прийшов, як місяць зійшов? Я тобі чекала. Чи маски не мав? В транспорт не потрапивши? Мати не пускала? І маску я мав, и трамвай чекав, і мати пускала. Найменша сестра, бодай не зросла, септік мій сховайся», – такі слова звучат в новій пісні.

Таким чином співачки не тільки змусили людей посміхнутися, а на власному досвіді показали, як в умовах ізоляції продовжувати займатися улюбленою справою. Адже ролик дівчата записали, перебуваючи вдома на карантині в режимі онлайн.

Більш півтора мільйона користувачів переглянуло ролик. І судячи з коментарів, українцям сподобалася перероблена композиція.

«Красуні, чудові голоси! Дякую, підтримали»,« Дівчатка, які ви молодці так класно піднялі настрій. На таке здатні тільки українські дівчата!!!!»,« Молодці!!! Наш народ даже в самих кризових сітуаціях не втрачає почуття гумору»,« Дівчатка, ви піднімаєте дух українців. Ви зачаровуєте своїм співом. Дякую».

https://www.facebook.com/zhenskiykvartal/videos/2897621706997023/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею