Олег Винник постраждав на зйомках шоу “Маска “: знадобилася допомога лікарів

Український співак Олег Винник став учасником нового шоу "Маска" і розповів, з якими труднощами він зіткнувся.

Нещодавно на телеканалі Україна стартувало нове шоу під назвою “Маска”. Суть його в тому, що відомі люди з шоу бізнесу надягають величезні незвичайні костюми. За навідним питань і деяким номерам-візиток судді повинні вгадати хто ж ховається під тим чи іншим чином. Варто відзначити, що вага костюмів перевищує іноді навіть 50 кілограмів.

Олег Винник в костюмі буйвола
Олег Винник в костюмі буйвола

Олег Винник став першим учасником, який зняв з себе маску. Більш того, артист став четвертим зірковим детективом на шоу “Маска”.

Олег Винник дав інтерв’ю каналу “Україна” і зізнався, що зйомки в костюмі буйвола далися йому дуже нелегко, адже тільки головний убір важив приблизно 10 кілограм. Артист зізнається, що його попереджали, що буде непросто, але він думав, що все перебільшують. Однак, коли Винник одягнув костюм, він зрозумів, що буде не просто.

Олег Винник став першим учасником шоу, який зняв маску
Олег Винник став першим учасником шоу, який зняв маск

Більш того, стало відомо, що перед тим, як вийти на сцену, Виннику стало погано. Лікарі пояснили – через вагу нарядів спина отримує сильне навантаження. Тільки після протинабрякових і знеболюючих препаратів артист вийшов на сцену.

Нагадаємо, що зоряному детективу Андрію Данилку вдалося вгадати, хто ховається під маскою буйвола. Інші ж судді вважали, що в костюмі знаходиться репер Потап.

Популярне

Схожі статті

Картопляна запіканка з фаршем під сиром: від такої страви складно відмовитися. Недорого, смачно і просто!

Розповідаємо, що приготувати на вечерю швидко та легко. Повірте, цей рецепт стане справжньою паличкою-виручалочкою для багатьох господинь.

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.