Діти Оксани Марченко і Віктора Медведчука: хто вони, чим займаються і як заробляють на прожиток?

Людей цікавить не тільки суспільне життя цієї пари, але також і їх взаємини, і діти. ЗМІ та звичайні українці уважно, і з цікавістю читають новини про них.

Громадськості завжди цікаво дізнатися все про зірок шоу-бізнесу. А коли вони ще є дружинами впливових і багатих бізнесменів, то подвійно хочеться знати всі таємниці їхнього життя.

Оксана Марченко такою людиною і є, за яким ЗМІ і звичайні українці уважно спостерігають і з цікавістю читають про неї новини. Вона одружена з великим бізнесменом Віктором Медведчуком.

Людей цікавить не тільки суспільне життя цієї пари, але також і їх взаємини, і діти.
У Оксани Марченко перша дитина син Богдан, який народжений від Юрія Коржа. Він є директором провайдерської фірми «Глобал Юкрейн». Богдан закінчив навчання в Швейцарії. Зараз йому 23 роки. У минулому році він одружився. Звати його обраницю – Катерина.

А вже дочка Дарина народилася від Віктора Медведчука – від другого шлюбу.
До речі Дарина вчиться в Києві в елітній школі і хоче залишитися жити в Україні. Так що зараз вона на повному забезпеченні своїх батьків.

Подружжя Оксана Марченко і Віктор Медведчук не люблять афішувати в соціальних мережах інформацію про своє особисте життя. Винятком було лише той момент, коли Оксана Марченко розмістила кілька фотографій свого сина з його весілля.

У Інтаграм сторіз невістка Оксани Марченко розмістила відео з весілля. На ньому на показані як виступають на весіллі українські артисти, в тому числі були співак Олег Винник і артист оригінального жанру Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки. Ведучий весілля був Григорій Решетник.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.