Діти Оксани Марченко і Віктора Медведчука: хто вони, чим займаються і як заробляють на прожиток?

Author name 13 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Оксана Марченко і чоловік
Оксана Марченко і чоловік

Людей цікавить не тільки суспільне життя цієї пари, але також і їх взаємини, і діти. ЗМІ та звичайні українці уважно, і з цікавістю читають новини про них.

Громадськості завжди цікаво дізнатися все про зірок шоу-бізнесу. А коли вони ще є дружинами впливових і багатих бізнесменів, то подвійно хочеться знати всі таємниці їхнього життя.

Оксана Марченко такою людиною і є, за яким ЗМІ і звичайні українці уважно спостерігають і з цікавістю читають про неї новини. Вона одружена з великим бізнесменом Віктором Медведчуком.

Людей цікавить не тільки суспільне життя цієї пари, але також і їх взаємини, і діти.
У Оксани Марченко перша дитина син Богдан, який народжений від Юрія Коржа. Він є директором провайдерської фірми «Глобал Юкрейн». Богдан закінчив навчання в Швейцарії. Зараз йому 23 роки. У минулому році він одружився. Звати його обраницю – Катерина.

А вже дочка Дарина народилася від Віктора Медведчука – від другого шлюбу.
До речі Дарина вчиться в Києві в елітній школі і хоче залишитися жити в Україні. Так що зараз вона на повному забезпеченні своїх батьків.

Подружжя Оксана Марченко і Віктор Медведчук не люблять афішувати в соціальних мережах інформацію про своє особисте життя. Винятком було лише той момент, коли Оксана Марченко розмістила кілька фотографій свого сина з його весілля.

У Інтаграм сторіз невістка Оксани Марченко розмістила відео з весілля. На ньому на показані як виступають на весіллі українські артисти, в тому числі були співак Олег Винник і артист оригінального жанру Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки. Ведучий весілля був Григорій Решетник.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею